четверг, 29 марта 2018 г.

Освіторія:

Гриневич: бренд «Study in Ukraine» стає впізнаваним


Гриневич: бренд «Study in Ukraine» стает узнаваемым
В Україні на навчання сьогодні приїжджають майже 30% іноземних студентів з пострадянських держав, але в 2017 році лідерство за кількістю студентів в українських вузах перейшло до Індії. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час виступу на Першому українському форумі міжнародної освіти.

«Це для нас позитивний і знаковий сигнал - нам вдається вийти за межі пострадянської зони комфорту. Тільки протягом двох минулих років кількість українських вищих навчальних закладів, де навчаються іноземні студенти, зросла з 185 до 228. У 2017 році було видано майже 40 тисяч запрошень на навчання. І це вдвічі більше, ніж ще в 2015-му », - розповіла Гриневич.

Крім того, вона зазначила, що Україна також значно посилила свою присутність на різних міжнародних освітніх конференціях, виставках і т. П.


«Бренд« Study in Ukraine »стає все більш і більш впізнаваним на міжнародній арені. Лише в 2017 році можливість навчання в Україні для іноземних абітурієнтів була представлена ​​в Індії, Марокко, Лівані, Азербайджані, Туреччині, Польщі, Туркменістані », - підкреслила міністр.

Сьогодні близько 5 млн осіб у всьому світі покидають рідні країни і їдуть вчитися за кордон. І ця цифра зростає. Найбільше іноземних студентів вчать Великобританія, Німеччина, Франція, Австралія. Але безперечним лідером залишається США - там навчається майже кожен п'ятий із загального обсягу іноземних студентів у світі.

«Нам є на кого рівнятися. Зараз в Україні навчається понад 66 тисяч іноземних студентів. У 2011 році їх було 53 664. Тобто незважаючи на складний процес реформування держави, ті труднощі, з якими ми стикаємося, інтерес до навчання в Україні зростає », - зазначила Лілія Гриневич.

Комментариев нет:

Отправить комментарий