понедельник, 26 марта 2018 г.

На замітку:

Як «теорія півгодини» може змінити ваше життяСпробуйте робити одне невелике дію кожен день протягом півгодини, а потім, у міру вдосконалення, його ускладнювати. Цей метод здається занадто очевидним, чи не так? Але ви будете здивовані, як багато людей говорять про його банальності, але ніколи не зможуть зробити це.

Ніщо не може замінити наполегливості: ні талант - немає нічого більш звичайного, ніж талановиті невдахи, ні геніальність - геній-невдаха вже увійшов в приказку, ні освіта - світ сповнений освіченими ізгоями. Всемогутні лише завзятість і наполегливість. Девіз «поднажмі / не здавайся» вирішував і завжди буде вирішувати проблеми людства.


Джон Кулідж

Якщо ви запитаєте мене, яка найбільша причина всіх невдач, я відповім - відсутність терпіння. Це, а також нестримне бажання негайного отримання результату і виконання всіх бажань, стоять в основі більшості провалів.

Реальність така, що успіх вимагає часу. Великий успіх вимагає багато часу. Річард Бренсон не став мільйонером за одну ніч. Мадонна не прокинулася одного ранку королевою поп-музики. Девід Бекхем не перетворився на супер футболіста за кілька тренувань.

Проте, є один спосіб, який спрацьовує для будь-якої людини і в будь-якій ситуації. Більшість людей прекрасно знають про нього, але ніколи не використовують. Навіщо? Адже набагато краще почекати поки світ сам впаде до їхніх ніг. Однак світ, як правило, не поспішає відповідати їм взаємністю.

Тому візьміть на озброєння мій простий спосіб, який неодмінно приведе вас до успіху. Він називається теорія півгодини. Перевага цього методу полягає в тому, що він підходить абсолютно для всіх і легко інтегрується в будь-який графік.

Це може означати, що ви будете приділяти півгодини щодня для читання. Дурниця, чи не так? Але таким чином протягом одного року ви прочитаєте приблизно 24 книги і це більше, ніж більшість людей читають за десять років!

Ви можете присвятити півгодини в день вивчення іноземної мови або придбання інших корисних навичок. В результаті, до кінця року це буде рівнозначно повноцінним шеститижневого курсам! Непогано, так?

Як використовувати теорію півгодини для досягнення успіху
Отримуйте поглиблені знання з цікавить вас, придбайте нові спеціальності, отримуйте відсутній досвід. Через півроку ви почнете розбиратися в обраному напрямку, через рік або два станете фахівцем.

Використовуйте півгодини щодня для досягнення мрії свого життя. Пишіть роман, вивчайте кунг-фу, розводьте рідкісних рибок, збирайте свій гоночний болід. Займайтеся тим, що ви відкладали весь час на потім через брак часу.

Після деякого часу проходження «теорії півгодини», наприклад через півроку, озирніться назад і згадайте з чого ви починали. Ви будете вражені наскільки просунулися на своєму шляху за ці нещасні 30 хвилин в день.

Не їжте себе, якщо ви відхилилися від свого графіка і пропустили кілька днів. Просто поверніться назад і продовжуйте з того місця, де ви зупинилися. Пам'ятайте, ви вже робите набагато більше, ніж всі інші люди.

Будьте терплячі. Не чекайте миттєвих результатів. Для всього потрібен час і чим грандіозніше ваша мета, тим більше знадобиться кроків.

Комментариев нет:

Отправить комментарий