вторник, 20 марта 2018 г.

Простий психологічний тест

bracelet

З курсу психології, фіолетовий колір символізує мудрість, а 21 день потрібен для того, щоб будь-яка звичка зміцнилася в підсвідомості.Часто ми зустрічаємо тезу: «Хочеш змінити життя на краще - зміни свої думки». Перестань зациклюватися на негативі, порівнювати себе з кимось, пліткувати і скаржитися. Здається, що це не так і складно. Більш того, багато людей дійсно абсолютно щиро вважають, що мислять виключно в позитивному ключі. Щоб перебудувати свої думки і перевірити себе, Уїлл Боуен запропонував надіти фіолетовий браслет і чесно проносити його на одній руці руці 21 день без скарг.

Сам автор писав, що йому вдалося зробити це тільки через 3 місяці, а більшість людей приходять до цього результату через 5-6 місяців. Перші кілька тижнів браслет «кочує» з руки на руку по 10-20 разів на день, потім раз в день, а через кілька місяців може протриматися і цілий тиждень на одній руці. Ідея виявилася настільки чудовою і ефективною, що її підтримали мільйони людей по всьому світу.

За цей час людина навчається помічати більше позитивних моментів в собі і світі навколо себе. Багато пишуть, що їм начебто зняли пов'язку з очей - виявляється, світ не так вже й поганий, а нас щодня оточує безліч по-справжньому цікавих і позитивних речей. Спочатку ви вишукувати це з трудом, але з часом цей вибір стає більш усвідомленим, а світ перетворюється до невпізнання.

Комментариев нет:

Отправить комментарий