четверг, 22 марта 2018 г.

Пізнай себе:

Психологічний Тест Люшера - Дізнайся Свій Психотип!


Цей простий тест на визначення психологічного стану людини винайшов в 1948 році Макс Люшер. Дана подія була переворотом в області психології і психіатрії. Метод успішно використовується і сучасними лікарями, мало того його можна зробити самостійно.

Що він собою являє? Нижче ви бачите малюнок, на ньому зображені 8 прямокутників різних кольорів. Ви вибираєте один з них. Важливо, щоб під час вибору ви не керувалися нічим крім підсвідомості. Це не повинен бути ваш улюблений колір, або якісь переваги в одязі, ви не повинні заглядати в значення кольорів. Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Значення кольорів:

- Якщо ви вибрали ЧОРНИЙ - вам знайоме почуття самотності, але ви вмієте з ним справлятися. Ви намагаєтеся не показувати своїх слабких сторін, хоча в таємниці мрієте про те, щоб хтось про вас подбав, взяв відповідальність. Ви вирішуєте всі проблеми самотужки, маєте свою думку, і не схильні до впливу інших людей.


- Якщо ви вибрали СІРИЙ - ви дуже вдумлива людина - «сім разів відміряй - один раз відріж» - це про вас. Намагаєтеся не виділятися з натовпу, але у вас багатий внутрішній світ. Ви душевні, м'які, скромні. Це доставляє вам чимало переживань, іноді породжує невпевненість у собі. Не сумнівайтеся, просто додайте в своє життя трохи фарб.

- Якщо ви вибрали ЧЕРВОНИЙ - ви натура пристрасна, цілеспрямована, емоційна. Для вас цілком вірогідні яскраві сплески емоцій - від всеосяжної любові до лютої ненависті. Ви можете образити когось ненароком, але зовсім не підозрюючи про це і не думаючи про наслідки. Ви вмієте заряджати своєю пристрастю оточуючих, у вас величезний життєвий потенціал.


- Якщо ви вибрали КОРИЧНЕВИЙ - ви практична людина, абсолютно не витає в хмарах. Вам важливі факти і докази, а не ідеї і мрії. В цьому ваш великий плюс - ви живете «справжнім», реально оцінюючи свої можливості. Мінус полягає в тому, що вам складно вийти за рамки, зробити щось грандіозне або повірити в щось неймовірне.

- Якщо ви вибрали ЖОВТИЙ - ви позитивні, відкриті, комунікабельні. Оптимізм - це ваше все. Ви вмієте подобатися людям, з вами легко спілкуватися. Ви маєте багато захоплень, тому що вам все цікаво. Чи вмієте радіти простим речам і захоплюватися маленькими проявами добра в людях.

- Якщо ви вибрали СИНІЙ - ви сам спокій. Вам важливий психологічний комфорт як в обстановці, так і в спілкуванні з людьми. Ви впевнені в собі, талановиті, прагнете до гармонії. Ви дуже глибока натура, мрійник, романтик, тому від життєвої суєти і побуту відчуваєте втому.

-Якщо ви вибрали ЗЕЛЕНИЙ - у вас є все, щоб добитися успіху - жага життя, цілеспрямованість, потенціал. Ви любите життя і все, що вас оточує. Прагніть до своєї мети. Але є і мінус - ви схильні до критики - якщо не відчуваєте підтримки, втрачаєте впевненість у собі.

-Якщо ви вибрали ФІОЛЕТОВИЙ - ви допитлива, захоплена натура, схильна містифікувати світ навколо себе. Фіолетовий об'єднує в собі протилежності, як і сама людина. Ви людина настрою - у вас бувають різкі переходи від активності до повної байдужості, з крайності в крайність, але в душі ви прагнете до гармонії. Такий колір часто вибирають натури творчі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий