вторник, 20 марта 2018 г.

0 1205
 18 березня 2018 року, у місті Дубай відбулася урочиста церемонія нагородження Global Teacher Prize 2018. 
Найкращим учителем 2018 року визнано британку Андрію Зафіраку. Про це інформує globalteacherprize.org.
Андрія викладає в англійській школі Alperton Community School, що розташована у міському районі Брент на північному заході Лондона. Це непросте завдання. Брент є одним з найбільш етнічно різноманітних місць в країні, і в його школах говорять 130 мовами. Деякі учні цієї школи з найбідніших сімей у Великобританії, багато з ніх розділяють один будинок з п’ятьма іншими сім’ями, чимало з них страждають від  групового насильства.

Андрія Зафіраку, яка говорить на 35 мовах, визнана найкращим учителем світу 2018 року та отримала нагороду у розмірі 1 мільйон доларів США.
Андрія пишається тим, що її учні продовжують навчання в університеті, отримують роботу і створюють свої власні підприємства. Прихильність Андрій вийти за рамки шкільної навчальної програми, показаної Альтертоном, отримала нагороду Інституту професійного розвитку Platinum Mark, честь якої налічує менше 10 британських шкіл коли-небудь досягнутих.
Довідково: Премія була заснована в 2014 році мільярдером Санні Варки, засновником арабської освітньої корпорації GEMS. На сьогодні це одна з найбільших премій за професійні досягнення, вона створена для популяризації професії і підвищення статусу викладача.

Комментариев нет:

Отправить комментарий