четверг, 15 марта 2018 г.

Задумайтесь:

Наслідки образ близьких людей


Образа батьків в якійсь мірі прирівнюється до образи святих.

Якщо людина ображає БАТЬКА, у нього будуть труднощі з тим, щоб зайняти високе положення в суспільстві. Неважливо, чи є його батько занепалим людиною чи ні; в будь-якому випадку, якщо хтось вважає свого батька поганою людиною, то йому доведеться випробувати труднощі в кар'єрі, до того ж у нього можуть розвинутися різні важковиліковні хвороби, погане травлення і слабкий імунітет. У гороскопі і долі людини планета Сонце уособлює батька, і, якщо людина погано ставиться до свого батька, він втрачає хороший контакт з цією планетою.

У сяйві Сонця є особлива, надзвичайно тонка енергія, яку не здатні фіксувати сучасні прилади. У Ведах вона називається вищим теджас. Якщо людина веде себе правильно, то ця енергія приносить йому повагу в суспільстві, дає гарне здоров'я, хороше травлення і сильний імунітет. Якщо ж він веде себе погано, то ця енергія все перераховане руйнує. Так що людина буде страждати в тій мірі, в якій він критикує свого батька.


Чому ж НЕ ПОТРІБНО КРИТИКУВАТИ БАТЬКА, навіть якщо він є абсолютно опустилася особистістю? Душа не вибирає собі батька. Душа залучається в певну сім'ю тільки тому, що має з цими людьми схожу долю і схожий смак до щастя. Душа не вибирає; схожість смаку на щастя діє, як магніт, і сам цей процес не піддається ніякому контролю.

Відповідь полягає в тому, що, коли батько віддає своє сім'я, свою життєву енергію для зачаття і народження дитини, то він вкладає туди стільки свого благочестя, накопиченого їм в минулому, скільки дитина не зможе повернути за все своє життя, навіть якщо він стане дуже хорошою людиною. Якби людина була здатна віддавати стільки ж благочестя, скільки отримав, це означало б, що він може народити сам себе. А хто може народити сам себе?

Є святі, які здатні передбачати своє майбутнє народження, втілюватися за своїм бажанням, тобто, віддавати своє благочестя в цьому напрямку і тим самим як би народити самого себе. Такий рівень свідомості існує навіть на Землі. У Ведах говориться, що це можливо, але більшість людей, безумовно, не здатна на це. Так що людина не повинна критикувати батька хоча б з тієї причини, що не здатний віддати йому свій борг. Ми самі себе не народжували, і той, хто критикує, збільшує свій борг, а борг про закону карми доведеться віддавати, рано чи пізно.


Критикуючи СВОЮ МАТІР, людина позбавляється спокою, життєвих сил, спокійного сну. Критикуючи мати, молода людина позбавляється можливості отримати хорошу дружину, так само, як, критикуючи батька, жінка позбавляється можливості отримати хорошого чоловіка. У гороскопі долі людини планета Місяць уособлює матір, і, якщо людина погано ставиться до матері, то втрачає хороший контакт з цією планетою. Тонка сила, яку випромінює Місяць, називається вищим оджас. Ця сила здатна приносити людині або постійне умиротворення, або, навпаки, постійне занепокоєння.

Я хотів би розповісти історію, яка сталася зовсім недавно. Досвідчений астролог приїхав в Америку для проведення семінарів по астрології. Перед лекцією один молодий чоловік сказав йому: «Ви знаєте, яка у нас чудова, демократична країна? Наприклад, вчора в газеті вийшла стаття про те, що одна дитина поскаржився на батьків до суду за те, що вони зробили йому щось погане, і їх обох посадили в тюрму. Цей хлопчик дуже задоволений тим, що надійшов по справедливості ».


Астролог був дуже мудрою людиною. Він звернувся до аудиторії: «Підніміть, будь ласка, руку ті, хто вважає, що це хлопчик поступив правильно». Більшість слухачів в залі підняли руки. Побачивши це, астролог сказав: «Ви не здатні зрозуміти астрологію», - зібрався і поїхав з цієї країни. Чому він так вчинив? Тому що здатність розуміти астрологію залежить від здатності поважати своїх батьків. А коли людина вже заздалегідь налаштований по відношенню до них образливо, то не може бути й мови про те, що він зможе зрозуміти тонкі аспекти доль інших людей.

Людина, яка критикує своїх батьків, фактично поставив себе в безнадійну ситуацію в житті. Йому необхідно припинити це, інакше у нього виникнуть великі проблеми. Все це слід знати. Тому що, не приділяючи уваги цим питанням, люди роблять багато дурниць.

Людина також не повинен КРИТИКУВАТИ СВОГО ВЧИТЕЛЯ, чого б він не вчив його.
Він не повинен критикувати своїх бабусь і дідусів а також людей, які набагато старше нього. Якщо ж ті самі попросили його про це або вони є його підлеглими, пацієнтами або підсудними - тільки в цих випадках обов'язок людини - вказувати іншим на недоліки.

Якщо людина все ж критикує своїх батьків або старших, йому необхідно ПРОСИТИ ПРОЩЕНИЯ У НИХ. Навіть якщо вони, дійсно, ведуть себе неосвічене, то і тоді він повинен просити вибачення - хай не вголос, а про себе. Святого людини нуж

Комментариев нет:

Отправить комментарий