вторник, 13 марта 2018 г.Освіторія:

Фінляндія допоможе Україні реформувати освіту

Фінляндія допоможе Україні реформувати освіту
Кабінет Міністрів схвалив угоду між урядами України та Фінляндії «Про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи».
Документ передбачає допомогу Україні у напрямках підвищення кваліфікації вчителів та покращення освітнього середовища шкіл у межах реформи Нова українська школа.
За словами міністра освіти Лілії Гриневич, передбачений угодою проект матиме орієнтовну вартість 6 мільйонів євро.
«Він розрахований на 4 роки. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку реформи саме у сфері, де Фінляндія є найбільш сильна, зокрема, йдеться про навчання педагогів. Наші вчителі потребують нових інструментів для спілкування та навчання сучасних дітей», – наголосила міністр.
Вона підкреслила, що МОН дуже цінує допомогу Фінляндії, яка є одним із світових лідерів якості середньої освіти.
Своїм рішенням КМУ також делегував повноваження щодо підписання угоди міністру освіти і науки України. Після підписання документ також має бути ратифікований українським парламентом.
«Дуже важливо, аби усі бюрократичні процеси щодо набуття чинності цієї угоди пройшли якомога швидше, адже ми дуже розраховуємо на підтримку Фінляндії в межах реформи. Зокрема, було б добре, аби всі процедури були пройдені вже у найближчі місяці», - наголосила Гриневич.

Комментариев нет:

Отправить комментарий