вторник, 5 июня 2018 г.Бути вчителем – непросто. Минулорічне дослідження у Великій Британії виявило, що симптоми стресу (включаючи депресію, виснаження і панічні атаки) мають 75% тамтешніх вчителів. А це на 13% більше, ніж рівень стресу всього працевлаштованого населення Британії.
Уявіть, як вас накриває одна хвиля. А потім – друга. І ще. З кожною наступною – втекти від моря проблем ставатиме все важче і важче. Бо в стані стресу людина схильна ухвалювати хибні рішення. Так у житті починаються чорні смуги.


1. Перший спосіб позбутися стресу – вольовий (переключити увагу на щось інше). Важливо, що перемикатися з емоційних переживань потрібно на розумову діяльність.

2. Інший спосіб полягає в тому, щоб поставитися до проблем як до гри і досвіду.
3. Ще давні греки знали, що баня – найкращий спосіб, щоб позбутися стресу.
4. Медитація і йога. Чому це працює? Бо змінюється уявлення про те, що відбувається в навколишньому середовищі (тобто людина заглиблюється у свої внутрішні відчуття й інакше сприймає зовнішні проблеми – авт.)
5. Розтяжка. Коли людина відчуває біль, виробляються гормони, які зупиняють виділення гормону стресу – кортизолу.
6. Вітамін С. Пийте, наприклад, гранатовий сік. Він і візуально схожий на вино, і гасить стрес, як вино.
7. Пийте воду. Зневоднення так само стимулює вироблення кортизолу.
8. Щоб працювати ефективніше – перемикайтеся з розумової діяльності на фізичну. Зробите зарядку – і продуктивність вашої роботи покращиться.

Комментариев нет:

Отправить комментарий