вторник, 5 июня 2018 г.

Релакс

Сезон півоній. Від полотен художників до паризьких букетів у вас вдома


Півонії, захоплення якими в Європі завдяки моді на все китайське та японське було особливо помітним в другій половині XIX та на початку XX століття, можна зустріти в роботах найвизначніших митців того періоду. В епоху модерну, здавалося, зображення цих квітів були всюди: на меблях, на шпалерах, на тканинах, на посуді.
Півонії, півники, нарциси та лілії, Анрі Фантен-Латур, 1882

Дівчина з півоніями, Фредерік Базиль, 1870

Півонії, Едуард Мане 1864-1865

Присутні півонії також і в творах сучасних художників, але в іншому, символічному, значенні, як, наприклад, в серії «Розкидані квіти та інші речі» Сая Твомблі або на фотографіях Нобуйосі Аракі. Діалог людей та квітів тримає.


Вишукані букети з садовими та польовими рослинами – свято для поціновувачів природності.





До білих півоній Duchesse de Nemours додайте гілочки евкаліпта парвіфолія.
Бажаєте зробити свій букет більш витонченим? З білими півоніями Duchesse de Nemours прекрасно поєднуються кремові рози White Avalanche Meijer та Jelena. Останній штрих – кілька гілочок попелястого евкаліпта.
Обожнюєте рожеві півонії? Саме час пограти з відтінками. Змішайте в букеті гвоздики Viper Wine винного кольору, деревій Light Pink з жовто-рожевими квітами, гілочки кермеку Pink Emilie та попелястого евкаліпта.
Чи варто вибирати між рожевими та білими квітами? Складіть композицію з півоній Sarah Bernhardt та Duchesse de Nemours, прикрасьте їх деревієм Light Pink з жовто-рожевими квітами, гілочками кермеку Pink Emilie та попелястого евкаліпта.





Комментариев нет:

Отправить комментарий