вторник, 12 июня 2018 г.

На замітку

Ми підібрали для Вас 15 кращих мотивуючих цитат Брайана Трейсі, автора понад 70 книг з саморозвитку, перекладених багатьма мовами світу, включаючи російську


1) Якщо ти здатен завжди посміхатися життю, життя завжди посміхнеться тобі.
2) Єдине, чим ви можете повністю управляти, - це ваші думки. Користуйтеся ними правильно.
3) Сумно, що люди бідні, тому що ще не вирішили бути багатими. Вони страждають надмірною вагою і знаходяться в поганій фізичній формі, тому що не вирішили ще бути здоровими і спортивними. Люди неефективно витрачають свій час, тому що ще не вирішили продуктивно витрачати свій час, чим би вони не займалися.
4) Якщо хочеш отримати те, що ніколи не мав, стань тим, ким ніколи не був.
5) В середньому кожен мільйонер, сам заробив свої гроші, 3,2 рази бував банкрутом або майже банкрутом.
 6) Ви не можете подарувати те, чого у вас немає; ви не можете зробити щасливими інших, якщо самі нещасливі.
7) Ніхто не краще вас. Ніхто не розумніший за вас. Просто вони раніше почали.
8) Якщо робити те, що роблять інші процвітаючі люди, то в кінцевому рахунку ви прийдете до тих же результатів, яких досягли ці успішні люди.
9) Ви не владні над тим, що з Вами відбувається, але Ви владні над своїм ставленням до подій. І саме це відношення і визначає, хто кого контролює - події Вас або Ви ці самі події.
10) Зміни мислення, і ти зміниш своє життя.
11) Коли Бог хоче зробити вам подарунок, він загортає його в проблему. І чим більше подарунок, тим в більшу проблему він його завертає.
12) Ваш приголомшливий мозок може підняти вас з убогості до багатства, перетворити вас з одиночки на загального улюбленця, вивести з депресії, зробивши щасливим і радісним, - якщо ви правильно скористаєтеся ним.
13) Уміння слухати приносить багато користі, якої ніколи не принесе вміння говорити. Немає кращого методу, щоб порушити довіру людей, ніж уважно вислухати те, що хоче висловити співрозмовник.
14) Ті, хто процвітають, завжди рішучі, і вони намагаються зробити набагато більше дій, ніж інші люди.
15) У кожної людини є здібності, завдяки яким він може досягти фантастичних результатів у певній сфері діяльності. джерело

Комментариев нет:

Отправить комментарий