понедельник, 24 сентября 2018 г.

Є така думка

К. Спітковська: професія вчителя стає небезпечною

К. Спітковська: професія вчителя стає небезпечною

Автор: Катерина Спітковськадиректор гімназії №107 «Введенська».
Професія вчителя стає дедалі небезпечнішою. Вже другий кричущий випадок, де постраждав вчитель! А це тільки початок навчального року.
Спочатку вчителя б‘ють по голові стільцем і ріжуть ножицями, потім мама влаштовує розправу молодій вчительці з незрозумілих причин. Це що робиться в нашому суспільстві? Ця агресія - не що інше, як наслідки негативного ставлення суспільства до освітян.
Виливаються помиї бруду в соцмережах на вчителів у пошуках крайніх, винних, тих, хто за все відповідає. Останнім часом винного шукати дуже легко- кажи, що це школа, вчитель і не помилишся. Так легко перекладати всю власну провину на того, кого вже всі бачать апріорі винним! Чи не вважаєте ви, що в нашому суспільстві відбувається кібербулінг вчительства? Кожен може наговорити, оббріхати, вилити помиї на вчителя, і нічого йому за це не буде, а навпаки - шалена підтримка суспільства! І, хочу зазначити, що мова не йде про презумпцію невинуватості вчителя за будь-яких обставин. Мова йде про рівну відповідальність перед законом за скоєні злочини, як вчителів, так і батьків, і навіть дітей.
Зараз освіта тримається на ентузіастах, які повірили у шанс все змінити. Ми не скиглимо, ми працюємо, нас стає більше, ми змінюємо ставлення до людей в цій професії і освіти в цілому!
Але чи можна розраховувати, що молода дівчина, яку побито , принижено, повернеться до школи працювати? Як непросто зараз залучити до школи працювати молодих , як важко вимагати креативу, прагнення розвитку, відвідування семінарів , тренінгів у вчителя за ті гроші, що вкладає у вчителя держава? До того ж зняття надбавок з учителів в рік реформи - це край.
Біда!!!
Якщо не припинять тероризувати вчителя, не дадуть можливість працювати кращим, далі буде гірше...

Комментариев нет:

Отправить комментарий