вторник, 4 сентября 2018 г.

Як гадаєте, що підносить авторитет вчителя у суспільстві?


Правда ж, вересень - місяць, коли вчителі відчувають чималу увагу суспільства до школи? У медіа пишуть про 1 вересня, про НУШ, про премію для вчителів.
І в цьому світлі хочеться поговорити з вами про статус вчителя у суспільстві, про вдячність учнів своїм справді талановитим вчителям, про очікування батьків учнів.
Але перш ніж розговоримося, давайте про це почитаємо:
✔️ Мережу підкорили вчителі, які дають дітям набагато більше, ніж знання ➡️ https://goo.gl/4gtKSw✔️ #ВчительЯкийНадихає: про людей, які знайшли своє покликання
Частина 1 ➡️ https://goo.gl/1EeHnxЧастина 2 ➡️ https://goo.gl/WDgykg✔️ Вчителі, які вчаться: хто виховує дітей-інноваторів в Україні ➡️https://goo.gl/PqAzU7✔️ Вчителі важливі: 3 статті, які це доводять ➡️https://goo.gl/MEXtpU✔️ Вчителька, яка змінила моє життя. Білл Гейтс ➡️https://goo.gl/JAxtsn✔️ Зразковий учитель, яким він є ➡️ https://goo.gl/2kLBLA✔️ Як EdCamp Ukraine робить учительок і вчителів важливими, або Ефект довгого хвоста ➡️ https://goo.gl/ZheSfNНам найбільше припали до душі слова Paul Pshenichka, кращого вчителя України 2017 року за версією Global Teacher Prize Ukraine: "Роль педагога в школі вирішальна. Жодна школа не працює краще, ніж її вчителі. А яка школа, така й країна."
А яке ставлення суспільстві до себе відчувають вчителі?

Комментариев нет:

Отправить комментарий