понедельник, 10 сентября 2018 г.


Правила веб-квесту

Світлина від У світі кодування.

У дослідженні, проведеному Гарвардським університетом, зазначено, що 80% досягнень у кар'єрі визначаються м'якими навичками, серед яких можна назвати розвиток загальнокультурної грамотності та уміння вчитися. Саме на це направлений веб-квест “У світі кодування 2018”. 

1. Учасниками веб-квесту “У свті кодуванн 2018” можуть стати дівчата України 6-8 класів.
2. Для отримання посилання на веб-квест необхідно зареєструватися. Посилання на реєстрацію буде розміщено 1 жовтня 2018 року на сторінці ФБ “У світі кодування”.
34. . Основний етап веб-квесту пройде 9-10 жовтня. Додатковий, пов’язаний з кодуванням - 11 жовтня.
Веб-квест не перевіряє знання учнів. Мета веб-квесту: популяризація кодування серед дівчат, демонстрація можливостей цифрових технологій та формування навичок роботи з інформацією та критичного мислення. Тому ніякої попередньої підготовки або тренувань на питаннях минулорічного веб-квесту не потрібно. Головне - вміння швидко працювати з пошуковою системою та аналіз знайденої інформації. В результаті проходження веб-квесту дівчата здобудуть нові знання в різних галузях сучасних цифрових технологій та уявлення про роль жінок в становленні та розвитку цих технологій.
5. Завдання веб-квесту необхідно виконувати самостійно, але можна користуватися додатковою інформацією з Інтернету або літературою.
6. Учениця може тільки один раз пройти веб-квест. При виявленні 2-х або більше спроб враховуватися буде лише результат першої спроби.
7. На сторінці ФБ “У світі кодування” кожного тижня викладається інформація, яка допоможе розширити уявлення про сучасні інформаційні технології.

Комментариев нет:

Отправить комментарий