Всеосвіта
200 сторінок про НУШ
Зовсім скоро, 1 вересня стартує запуск Стандарту початкової загальної освіти. І вчителі намагаються ці останні хвилини літа використати для того, аби до кінця осягнути методику викладання у Новій українській школі. Робоча група, що розробляла Модельну навчальну програму для пілотування реформованої освіти, оприлюднила навчально-методичний посібник «Порадник для вчителя». Це справжній помічник для освітян!
Посібник містить корисні посилання на інші електронні ресурси: літературу, фотографії, відео тощо. Також він включає практичні завдання для вчителів – насамперед, різні форми для самооцінки, які дають можливість оцінити власну готовність до впровадження змін, організацію освітнього середовища тощо.
Розміщені матеріали та практичні завдання допоможуть педагогам створювати сучасне освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів.
Метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності, – зазначено у Концепцію НУШ.
Тут є все для того, аби осягнути Нову українську школу від «А» до «Я». Про навчальні програми та плани, календарне планування та Державний стандарт початкової загальної освіти. Якщо ви не знаєте як правильно організувати освітнє середовище, то у посібнику також знайдуться відповіді на ваші запитання. Інтеграція в освіті, особливості оцінювання навчальних досягнень учнів та інклюзивне навчання – це те, про що усі говорять, але мало хто справді розуміє усю суть питань. Однак, у виданні автори все детально розкладають по поличках і дають теоретичні інструменти для впровадження Концепції НУШ.
Комментариев нет:
Отправить комментарий