четверг, 19 апреля 2018 г.

Пізнай себе!

Нумерологи переконані, що число народження впливає на долю людини так само, як його ім'я або оточення. Знаючи свої сильні і слабкі сторони, ти зможеш ефективніше спланувати своє життя і добитися великих успіхів.

Отже, що ж таїть в собі число нашого народження?

1. Лідери

Люди, що народилися першого числа, незалежні, самодостатні і оригінальні. З малих років мають величезну силу переконання і виявляють вольовий характер. Революціонери, природжені лідери і новатори. Однак, схильні до егоцентризму і рідко зважають на думку оточуючих.

Цікаво, що самовпевнені «одиниці» вельми скуті і сором'язливі в прояві почуттів. Цьому їм належить навчитися.

2. Надчутливі

«Двійки» - врівноважені і тактовні люди, природжені дипломати, здатні домовитися з ким завгодно. Це надійні ділові партнери і друзі. Прекрасні сім'янини, віддані близьким людям до останнього подиху.

Завдяки природженою чутливості, народжені другого числа часто вибирають творчі професії. Але через природну сором'язливості їм важко дається прийняття важливих рішень. Інша крайність вразливих «двійок» - схильність до нудьги і депресій.

3. Щирі життєлюб

Людям, народженим третього числа, притаманний здоровий оптимізм, грайливість і безтурботність. Вони вміють насолоджуватися життям і не зациклюються на труднощі. «Трійки» - знатні веселуни і прикраса будь-якої компанії. А ще ці люди з народження наділені винятковою інтуїцією, тому до їх думки варто прислухатися.

Але вже якщо вони починають хандрити, то можуть надовго піти в депресію. Також вкрай важко переносять розлади з другою половинкою.

4. Трудоголіки

Гіпервідповідальності вольові особи, готові гори звернути заради поставленої мети. Здатні своїми силами сколотити велике стан. Найчастіше «четвірки» мають аналітичний склад розуму, тому не схильні витати в хмарах і піддаватися емоціям. Це люди-моноліти, на яких завжди можна покластися.

5. Авантюристи

«П'ятірки» - непосиди, мандрівники і авантюристи. Ці люди надзвичайно допитливі, люблять розгадувати таємниці і нерідко йдуть в містицизм. Народжені п'ятого числа - невтомні Фігаро, здатні перебувати в двох місцях одночасно.

Однак нетерплячість і запальність часто грають з ними злий жарт. Варто навчитися приймати рішення з холодною головою.

6. Вірні і надійні

Людям, народженим шостого числа, притаманні доброта, великодушність і розвинене почуття відповідальності. Вони часто мають художніми талантами і вибирають гуманітарні професії. Це надійні друзі, на яких можна покластися в найскладніших ситуаціях.

Число 6 наділяє свого носія любов'ю до гармонії і порядку. «Шістки» - гостинні і привітні господарі. Кожен гість в їхньому будинку буде обласканий, зігрітий і нагодований.

Разом з тим, ці люди - неймовірні ревнивці і власники. Часом можуть бути надмірно вперті і нав'язливі.

7. Мудреці

7 вважається числом удачі. «Сімки» - великі ерудити, готові із задоволенням поглинати нові знання. Часто пов'язують своє життя з розумовою діяльністю. Серед них багато вчених і педагогів.

Ці люди дуже вимогливі до себе і свого оточення. Гарячого серця віддають перевагу холодний розум. До недоліків можна віднести впертість, скритність і любов до суперечок.

8. властолюбців

8 - нумерологический символ влади і сили. Народжені 8-го числа стають успішними бізнесменами і політиками, часто займають керівні посади. У відносинах воліють домінувати. Ласі до лестощів, самолюбні, прагнуть до загального визнання.

Ділова хватка робить «вісімок» досить жорсткими і прямолінійними. Почуття жалю притаманне їм вкрай рідко.

9. Мрійники

«Дев'ятку» властива щедрість і великодушність. Вони швидко забувають образи і прощають чужі недоліки. Народжені 9-го числа добрі, чуйні і віддані своїм друзям. Мрійливість і спостережливість роблять їх хорошими письменниками і драматургами.

Число 9 також наділяє свого носія неуважністю і схильністю до марнотратства. Варто підтягти фінансову грамотність.

10. Суперечливі

Народжені 10 числа живуть за принципом «Або все, або нічого». Вони чесні, прямолінійні і не виносять інтриг. Нехай часом це грає проти них, але зате «десяток» оточують вірні друзі, готові встати за них горою. У цих людей багато амбіцій, але вони не завжди способи чітко визначити мету

11. Милосердні

Чуйні і тактовні люди. Вони ретельно зважують кожне слово і ніколи не лізуть з непотрібними порадами і повчаннями. З самого дитинства вони йдуть по шляху милосердя і внутрішнього розвитку. Духовність для них набагато важливіше матеріальних цінностей.

Народжені 11 числа мають гостре інтуїтивне чуття, що межує з екстрасенсорними. Часто присвячують своє життя служінню іншим і добре реалізують себе в медицині.

12. Революціонери

12 місяців, 12 апостолів, 12 поділок на годиннику - це число має сакральне значення для всього людства. Воно наділяє свого носія неймовірною силою волі і енергією. Ці люди розумні, діяльні і здатні змінити світ. народжені.

13. Вічні шукачі

Число 13 наділяє людину вічним прагненням до досконалості і змін. Ці люди мають гострий розум, все схоплюють на льоту, але при цьому зірок з неба не хапають. Якщо вони грузнуть в рутині, то впадають в нудьгу. Заради душевного комфорту носіям вібрацій числа 13 потрібні міцні довгострокові відносини.

14. Волелюбні

Народжені 14-го числа наділені допитливим розумом експериментатора. Вони чарівні і закохуються, завжди мають на прикметі кілька потенційних пасій. Мають справжнісіньким тваринам магнетизмом і невгамовним сексуальним потенціалом. При цьому домагаються досить посередніх результатів в кар'єрі.

Люди числа 14 - волелюбні пташки. Вони можуть здаватися серйозними і практичними, але з легкістю позбудуться тих, хто ускладнює їм життя. Абсолютно не контролюють себе в пориві люті, про що потім сильно шкодують.

15. Винахідники

Чарівні особистості з великим творчим потенціалом. Уміють ставити правильні цілі і досягати висот у кар'єрі. Мають яскравою індивідуальністю, надзвичайно допитливі.

Разом з тим, вони дуже вразливі і зі скрипом сприймають будь-яку критику. Іноді відчувають брак внутрішньої дисципліни і терпіння для вирішення складних завдань.

16. Аналітики

Вібрація цього числа наділяє людину неабияким розумом і спостережливістю. Такі люди щедрі, відповідальні і незалежні. Часто покладаються на інтуїцію і не помиляються. Незамінні працівники в колективі. Нерідко живуть в щільному контакті з сім'єю.

З роками люди числа 16 стають більш замкнутими, стриманими і спілкуються. Їм не властива поверховість, вони не бажають розпорошуватися на порожні розмови.

17. Філософи

Народились 17-го числа все життя шукають істину і сенс буття. Вони можуть виглядати дуже сильними зовні, але дуже ніжні й ранимі в душі. У повсякденному житті часто покладаються на інтуїтивне чуття, будь то сфера відносин, хобі або пошук місця роботи. Але відмова і критика діють на них гнітюче.

18. Аристократи

Вібраційний код 18-го числа нагороджує амбітністю і яскравою харизмою. Ці люди - справжні бойові машини, готові до кінця відстоювати свої інтереси і переконання. Як правило, успішні в кар'єрі і фінансово незалежні. Люблять красиво жити і приділяють велику увагу своїй зовнішності і здоров'ю. Обережні і розважливі. У відносинах ставлять взаємоповага понад усе.

19. Стабільні

Народжені 19-го числа нерідко консерватори до мозку кісток. Втім, зустрічаються і новатори. Це рішучі, практичні і енергійні люди, які віддають перевагу стабільність в особистому та діловому житті. Високо цінують матеріальне благополуччя.

Націлені на те, щоб оточуючі визнали їх винятковість. Можуть бути допитливими і чванливими. Але в любові вони неймовірно турботливі і чуйні.

20. Промовці

Відкриті, компанійські, легко заводять нові знайомства і активно беруть участь в різних заходах. Відмінні оратори і надійні друзі, незамінні командні гравці. Завжди готові прийти на допомогу і віддати останню сорочку.

Їм з легкістю дається все задумане, однак вони рідко цінують те, що мають, і схильні скаржитися на життя.

21. Альтруїсти

Вібрація 21-го дня місяця наділяє людину легким і веселим характером. Гроші і удача прямо-таки липнуть до них. Ці люди готові працювати заради високого статусу і вибирають собі партнера до пари. Часом бувають вельми цинічними.

Вони одержимі чуттєвими втіхами, але не схильні заводити стосунки на стороні. Хоча можуть дозволити собі одноразові інтрижки.

22. Наставники

Люди, народжені 22-го числа, володіють багатою фантазією, людяністю і сильним наміром втілити задумане в життя. Вони люблять вчитися і ділитися знаннями. Це природжені педагоги. Дисциплінованість - одне з їх найсильніших якостей.

На цих людей можна покластися, вони завжди відповідають за свої слова і вчинки. При цьому їм деколи не вистачає впевненості в собі. Без підтримки і похвали шлях до успіху може бути дуже важким.

23. Непостійні

Захоплюються особистості і життєлюб. Мають багатою фантазією, але інколи схильні тікати в світ ілюзій. Найбільше цінують у своєму житті свободу, ненавидять тримати перед будь-ким звіт. Завдяки гострому розуму, креативності і численним талантам можуть відбутися практично в будь-якій професії. Але найчастіше їм не вистачає душевних сил, щоб подолати життєві труднощі.

Народжені 23-го числа дуже винахідливі, коли справа стосується куштування забороненого плоду. Це може стати великим сюрпризом для їх коханих!

24. Акуратні

Розсудливі, обережні і уважні до деталей. Перед прийняттям важливого рішення прорахують всі варіанти і наслідки. Не люблять ризикувати, тому нерідко втрачають можливості. Великі акуратисти і гурмани.

Народжені 24-го цифри не спокушаються короткостроковими інтрижками. Вони віддадуть перевагу стабільним відносинам заради почуття захищеності і впевненості. Це люди з сильно розвиненим почуттям обов'язку, надійний тил для друзів і сім'ї.

25. Ясновидці

Носії вібрацій 25-го числа схильні до глибокого самоаналізу. У них настільки сильно розвинена інтуїція і проникливість, що це навіть межує з екстрасенсорними здібностями. Ці люди мають неймовірним магнетизмом, тому в їх оточенні завжди багато друзів і шанувальників.

Для повного щастя народженим 25-го числа потрібні постійна зміна декорацій і поменше турбот. При цьому вони керуються не тільки внутрішнім чуттям, а й розумом. В тому числі при виборі супутника життя.

26. Віддані

Для цих людей бути щасливими означає бути потрібними і корисними. Їм життєво необхідно оберігати, допомагати і захищати інших. Вони володіють потужною енергетикою, вольовим характером, добротою, чесністю та відкритістю. Як правило, досягають успіху в усьому, за що б не взялися.

Однак ці люди бувають пихатими, надмірно владними і авторитарними. Такі люди обожнюють чистоту і порядок, що межує зі стерильністю.

27. Естети

Цих людей характеризує вроджене почуття прекрасного і постійне прагнення до досконалості. Мають багатющим внутрішнім світом. Добрі й привітні з усіма, але здатні викинути зі свого життя будь-якого, хто їх образить.

Носії вібрацій числа 27 мають потужний уявою, здатні ясно бачити мету і шляхи її реалізації. Вони не покладаються на удачу, а беруть своє працею і наполегливістю.

Оптимісти, ніколи не схиляються перед труднощами. Потребують турботи і близькому контакті з коханою людиною.

28. Відповідальні

Законопослужние моралісти і правдоруби. Вони обожнюють читати нотації і закликати до порядку. Природжені правознавці. Однак їм дуже складно визнати власну провину, тому винними завжди виявляються обставини або інші люди. Дуже цінують домашній затишок і душевний спокій.

Дуже вимогливі до свого оточення. Їх супутника життя належить бути ідеальним, інакше не уникнути постійних з'ясувань відносин.

29. Парадоксальні

Не без праці в цих людях поєднуються м'якість і дипломатичність з бунтарством і напористістю. Вони швидко захоплюються і так само швидко втрачають інтерес. Уміють заробляти і витрачати зі смаком.

А ось в особистому житті за замовчуванням все не так гладко. Їх нестабільний характер здатний зіпсувати навіть самі гармонійні відносини. Щоб ужитися з людиною, народженим 29-го числа, необхідно володіти емоційною стабільністю і частіше нахвалювати свого важкого обранця.

30. Бізнесмени

Екстраверти та оптимісти, майстри багатозадачності. Дуже витривалі, мають феноменальну пам'ять, вміють концентруватися на головними стратегічними завданнями. Здатні досягти небувалих висот в кар'єрі.

Вони постійно перебувають у самій гущі подій і в оточенні цікавих людей. Обожнюють пожартувати, завдяки чому з легкістю долають всі життєві труднощі.

В людях цінують життєлюбність і вірність. Дають цінні поради і ніколи не лицемірять. Ненавидять інтриги і плітки.

31. Відважні

Сміливці і шибайголови. Ніколи не упустять можливість змінити своє життя на краще. Якщо вже взялися за справу, доведуть його до досконалості. Працюють на статус, викладаються на всі 100% і того ж вимагають від оточуючих.

Комментариев нет:

Отправить комментарий