среда, 25 апреля 2018 г.

Пізнай себе:
Коло Нострадамуса: задайте питання і ткніте пальцем в коло!

Мішель де Нострадамус був астрологом, лікарем і алхіміком, але став знаменитим на весь світ завдяки своїм пророцтвам. Нострадамус більше 10 років випускав щорічні альманахи, «Пророцтва магістра Мішеля Нострадамуса», де в формі чотиривіршів (катренів) докладно викладав передбачуваний результат подій. Його передбачення збувалися і збуваються донині з вражаючою точністю.

Кажуть, що ворожіння по колу теж винайшов Нострадамус, однак доказів, ні письмових, ні усних, цього немає. Проте, даний спосіб досить простий і дивовижно точний!

Закрийте очі, сконцентруйтеся на питанні і ткніте пальцем в область кола. Число - ваш відповідь на хвилююче питання.Відповіді:

1. Так. Ви належите до тих людей, які не позбавляються цілковитого самовладання навіть у найважчих ситуаціях. Тому не відмовляйтеся відразу від проблем, у вас в запасі є витримка і терпіння. Вас чекає успіх. Не бійтеся довіряти собі і іншим.2. Так. Але не сьогодні і не завтра. Хтось стоїть у вас на шляху і намагається сплутати всі карти. Не сприймайте його занадто серйозно. Але не можна і недооцінювати цей опір. Уникайте конфронтації. Намагайтеся знайти позитивне рішення проблеми.

3. Так. Події найближчих днів перевершать всі ваші очікування. Якщо ви станете розсудливо використовувати свій запас енергії, а не почнете стріляти з гармати по горобцях, всі переваги виявляться на вашому боці. У будь-якому випадку майте терпіння і витримку як по відношенню до себе, так і до інших.

4. Так. На даний момент вам, здається, пливе в руки удача. Тому немає ні найменшого приводу сумніватися в успішному результаті. Удача буде досить довго супроводжуватиме вас. Насолоджуйтесь цими щасливими тижнями.

5. Абсолютно точно. На даний момент ви занадто багато уваги приділяєте думку інших, а тому кілька втрачаєте сприятливу ситуацію. Невеликі тактичні ігри лише вводять в оману і йдуть на шкоду взаємній довірі.

6. Все буде дещо складніше, ніж ви очікуєте. Ви виходите з неправильних передумов. Інші люди бачать це в зовсім іншому світлі. Тому вам вкрай необхідно вислухати добру пораду близької людини і не піддаватися оманливим надіям.

7. Питання поки не вирішене. Дайте собі час і не забивайте голову ще не назрілими проблемами. Спробуйте насолодитися моментом. Всі утворюється пізніше. Якщо все це дуже хвилює вас, зверніться до допомоги магічного кола через тиждень.

8. Обережно. Постарайтеся не вірити всьому, що вам говорять. Дотримуйтесь деяку дистанцію в певних справах. Сьогодні все навколо вас виглядає в більш вигідному світлі, ніж насправді. Будьте обережні, щоб потім не випробувати розчарувань.

9. Без сумніву. Але без допомоги вам не обійтися. Поговоріть з хорошим приятелем про проблеми, що мучать вас. Він - особа незацікавлена ​​і дивиться на речі більш тверезо.

10. Так. Але не давайте ввести себе в оману. Проявіть більше самовпевненості, тоді у вас все буде добре. В даний момент ви можете повністю покластися на свою інтуїцію. Вам не доведеться випробувати потім ні найменшого розчарування.

11. Питання поставлене занадто рано. Чи не налаштовуйтесь остаточно і безповоротно на те, що ще не дозріло. залиште час для сприятливого розвитку. Найчастіше поступайтеся. Вас будуть цінувати за це.

12. Дуже можливо. Так як все розвивається куди швидше і позитивніше, ніж ви собі уявляєте. Важливо тільки, щоб ви не намагалися справити враження незацікавленого особи. Зверніть увагу: хтось щиро бажає стати вашим другом.

13. Все станеться не за планом. Ви дієте невпевнено. Це вводить в оману деяких ваших друзів. Вони вважають вас непередбачуваною особистістю, що явно не на вашу користь. Зруйнуйте цей імідж. Вас люблять більше, ніж ви думаєте.

14. Все буде добре. Але лише в тому випадку, якщо ви самі виявите активність. Дозволено все, але тільки не зволікання. Візьміть ініціативу в свої руки і здивуєте всіх своєю діловитістю і багатством ідей.

15. Так, ви можете покластися на своє щастя. Вас чекає несподіваний і сприятливий поворот долі. Зараз вам потрібно нічого не вигадувати, а тільки вичікувати. Поспішні дії поведуть вас в непотрібному напрямку і можуть пошкодити.

16. Всі надії здійсняться. Але зовсім не так, як ви собі уявляли. Тому будьте готові до будь-яких змін, не налаштовуючи себе на єдину мету. Проявіть гнучкість і не відмахується від жодного аргументу.

17. Все ще під питанням. Вам потрібно гарненько задуматися про свої бажання, адже ваші власні почуття ще не до кінця дозріли. Тому ви занадто багато чого очікуєте від іншої сторони. У найближчі дні все залишиться як і раніше. Однак деякий щаслива обставина зможе внести ясність у ваші справи. Уважно прислухайтеся до свого внутрішнього голосу.

18. У вас можуть виникнути труднощі. Спочатку вам доведеться навіть пережити розчарування. Що, однак, зовсім не означає, ніби ваші шанси зведені до нуля. Зовсім навпаки: розчарування дасть поштовх позитивному розвитку. Ваш коло друзів збільшується, стане добрішим і стабільним.

19. Недовіра і злість поки ще далекі від вас. Але якщо ви не зумієте швидко позбутися від власних сумнівів, то багато зіпсуєте. Якщо удача обходить вас стороною, виною тому тільки ваша зайва скромність і невпевненість. Відкиньте їх в сторону! Будьте відкриті і доброзичливі в контактах з іншими людьми.

20. Так. На даний момент вам, здається, пливе в руки удача. Тому немає ні найменшого приводу сумніватися в успішному результаті. Удача буде досить довгої

21 Да. Для остаточного досягнення мети залишилося докласти зовсім небагато зусиль. Дерзайте, ризикуйте - останній ривок, і у вас все вийде. Будьте уважні до происход

Комментариев нет:

Отправить комментарий