понедельник, 23 апреля 2018 г.

Освіторія:

Підсумки тижня в освіті: головні події

УЦОЯО просить обладнати пункти ЗНО аудіотехнікою. В Українському центрі оцінювання якості освіти висловили сподівання, що усі заклади освіти, в яких заплановане проведення тестування з іноземних мов, будуть забезпечені звуковідтворювальною технікою.
МОН презентувало проекти підручників для і 10 класів. Інститут модернізації змісту освіти розпочав ознайомлення вчителів з електронними версіями фрагментів підручників. Демонстрація електронних версій триватиме до 27 квітня на сторінці електронної бібліотеки ІМЗО.
Хобзейпедагогіка партнерства є ідеєю НУШ. За словами заступника міністра освіти, однією з головних ідей Нової української школи є впровадження педагогіки партнерства, ціль якої - налагодити комфортну взаємодію між учнем, вчителем та батьками.
В Україні розпочалось тестування PISA. До 30 травня в Україні триватиме тестування PISA-2018, в якому беруть участь майже 6 400 п’ятнадцятирічних учнів. Загалом, до Програми міжнародного оцінювання залучено 250 шкіл, ліцеїв, гімназій і технікумів.
У Києві відкрились дві масштабні освітні виставки. 19-21 квітня в столиці проходять відомі виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном», у ході яких  представлені понад 100 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські виші.
Учнів 4-х класів протестують на наявність компетенцій. Близько 10 тисяч школярів пройдуть тестування у рамках проведення моніторингового дослідження якості початкової освіти. Метою моніторингу є вивчення стану читацької та математичної компетентностей учнів.
Принцип «гроші ходять за дитиною» запрацює з 2019 рокуЗа словами міністра освіти, у новий закон «Про освіту» закладено низку прогресивних норм, які потребують змін бюджетного законодавства, і принцип «гроші ходять за дитиною» є одним із них.
У МОЗ розповілиякі медичні довідки необхідні дітям. Для зарахування дитини до садка або школи батькам потрібно надавати довідку форми № 086-1/о - «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».
Як у 2018 році відбуватиметься ЗНО до магістратури. Міносвіти затверджений Порядок організації вступних випробувань, що проводяться за технологією зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на магістерський рівень вищої освіти в 2018 році.
МОН планує закуповувати шкільні електронні підручники. Відомство планує у найближчі роки провести експеримент із запровадження електронних підручників. У рамках експерименту буде проведений відбір для подальшої закупівлі у 2018 році декількох зразків електронних підручників.
В Україні триває підготовка випускників шкіл до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 рокуОсновна сесія тестування розпочнеться наприкінці травняЗ метою розширення можливостей випускників шкіл до самостійної підготовки до зовнішнього оцінювання Освіта.ua продовжує знайомити учасників тестування з дистанційними сервісамищо можуть стати у пригоді при підготовці до тестування:
Безкоштовний посібник для підготовки до власного висловленняЗбірник матеріалівстосовно того, як краще діяти на ЗНО при написанні власного висловлення. Подані у цьому посібнику матеріали допоможуть пройти прискорений курс підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури.
Пробне ЗНО-2018. Усі тести онлайн на Освіта.uaМайбутні учасники ЗНО, які готуються до тестування, а також ті учасники, які з різних причин не змогли взяти участь у пробному зовнішньому оцінюванні, мають можливість ознайомитись та розв'язати завдання тестів дистанційно.
Пробне ЗНО з української мови з коментарями фахівців. Освіта.ua пропонує безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання пробного тесту ЗНО з української мови і літератури, правильні відповіді на завдання тесту, а також ґрунтовні пояснення фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.

Комментариев нет:

Отправить комментарий