среда, 25 апреля 2018 г.

Освіторія:

«Учитель року» покликаний виявляти новаторів, - Гриневич

«Учитель року» покликаний виявляти новаторів, - Гриневич

21 квітня стартував заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». За інформацією Міністерства освіти у ньому змагатимуться 100 вчителів, які здобули перемогу в обласному турі конкурсу. Змагання триватимуть впродовж тижня, до 28 квітня.
«Конкурс «Учитель року» покликаний виявити учителів-новаторів, здатних випереджати час і закладати нові моделі мислення. Такі педагоги конструюють траєкторію майбутнього нашої країни, формуючи в учнів і учениць ціннісні орієнтири, їхнє ставлення до життя і різних його виявів», - наголосила міністр освіти Лілія Гриневич.
Конкурсні випробування проходять у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура» - у кожній змагаються по 25 учасників. Їм запропонують тести з фахової майстерності, методичний практикум та практичну роботу.
Далі у кожній номінації визначать 12 лідерів, які  продовжать змагання у фіналі. Вони братимуть участь у конкурсних завданнях «Урок» та «Навчальний проект». Найвищі бали журі надасть конкурсантам, які доведуть свою професійну майстерність та презентують новаторські ідеї.
Для того, щоб змагання проходили прозоро та відкрито, відеозаписи конкурсних випробувань та оціночні відомості будуть доступні на сторінці конкурсу та сайтах Обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Комментариев нет:

Отправить комментарий