среда, 11 апреля 2018 г.

12 ЖЕСТІВ, ЯКІ РОБЛЯТЬ ВАС менш привабливою


Мова тіла з'явився задовго до того, як були винайдені косметика або одяг. Ось чому цей метод інстинктивного спілкування - основний фактор, що впливає на сприйняття вас іншими людьми.

Это надо знать!

Якщо ви хочете притягувати і викликати прихильність до себе людей, не варто застосовувати ці жести в розмові з іншими:

1. Руки, схрещені за спиноюКоли ви тримаєте руки за спиною, цей жест посилає потужний негативний сигнал іншим. Це відбувається тому, що ми приймаємо цю позицію, коли похмурі і сердиті. І чим вище ви обхвачуєте другу руку, тим більше невдоволення в вашому образі, як здається людям.

2. Схрещені щиколотки
Схрещені щиколотки припускають, що ми не повністю віримо в те, про що я говорю. Якщо ваші руки при цьому вкладені в кишені, ніхто не зверне уваги на те, що ви говорите.

Коли ви ховаєте руки в кишенях, таким чином ви зазвичай намагаєтеся приховати тривогу. Насправді, цей жест багатозначний, але в більшості випадків ми використовуємо його, коли нервуємо.

3. Стислі рукиСтислі руки - це міні-версія схрещених рук за спиною, а це означає: «Я хочу закритися, мене тут немає, і це не твоя справа». Не дуже приємний сигнал для оточуючих, чи не так?

4. Руки, стислі в піднятому положенніРуки, стислі в такому положенні, - модифікація попереднього жесту, але ще гірше: чим вище ви їх піднімаєте, тим більше хочете сховатися за ними.

5. Згорблена спинаПогана постава не тільки шкідлива для здоров'я, але також вказує на те, що ви безпорадні, сором'язливі і не задоволені своїм життям. Те ж саме відноситься і до човгає ході, пов'язаної з літніми людьми.

Випрямити спину і вище піднімайте ноги, коли йдете. Ці поради поліпшать вашу зовнішність навіть більше, ніж нове плаття.

6. УсмішкаДля багатьох людей усмішка сприймається оточуючими як сарказм. Не намагайтеся наслідувати поганим хлопцям з фільмів і не соромтеся посміхатися щиро і відкрито - ви знайдете багато друзів таким чином!

7. Рука, яка вказує на людину, з яким ви розмовляєтеНе багато люди розпізнають цей жест, але ви повинні бути обережні, коли використовуєте його. Коли ви сидите за столом і розмовляєте з людиною, не кладіть руку, як показано на фотографії вище. Для людини, з яким ви розмовляєте, цей жест може бути розцінений як «Будь ласка, припини базікати», і це не робить вас приємним співрозмовником. Звичайно, це правило не відноситься до ситуації, коли ви хочете потримати руку іншої людини.

8. Руки на стегнахЦе досить агресивна поза, вона символізує: «Ну і що ти мені скажеш? Я, ймовірно, взагалі не згодна з цим ». Насправді це означає, що ви не хочете говорити і не довіряєте людині.

9. Вказувати в сторону великим пальцемМи всі знайомі з цим жестом: людина вказує великим пальцем кудись убік або за себе. Цей жест часто розглядають як ознаку неповаги. Це схоже на те, що ви говорите: «Так, я знаю, знаю», і всі ваші відповіді виглядають так, ніби вам все одно.

10. Стиснуті кулакиЦя позиція рук показує приховане напруження і страх. Чим вище піднято кулак, тим більше ступінь натягу. Схоже, ви готові вдарити когось або захищатися, і люди навколо вас це відчувають.

11. Рука, що закриває ротВи не повинні закривати рот рукою під час розмови, тому що людина, з якою ви розмовляєте, може подумати, що ви щось приховуєте.

Крім того, ми несвідомо торкаємося нашого рота, коли брешемо, і багато хто це знають. Крім того, коли ви закриваєте рот рукою, співрозмовнику може бути важко розібрати, що ви говорите, а хто любить постійно перепитувати?


12. Вказувати на когось пальцемМи часто використовуємо цей жест, коли хочемо переконати або контролювати когось, але ефект виявляється протилежним, оскільки більшості людей не подобаються настанови.

Секрет харизми досить простий: чим більше відкрита ваша поза, тим легше буде справити хороше враження на інших. Розправте плечі, покажіть відкриті долоні, і люди будуть більше симпатизувати вам.

Комментариев нет:

Отправить комментарий