среда, 11 апреля 2018 г.

Пізнай себе:

Виберіть вподобану вам чакру і дізнайтеся, що говорить про вас ваш вибір!




З санскриту слово Чакра буквально перекладається як колесо або диск. У йозі, медитації і аюрведою цей термін відноситься до енергетічекого колам по всьому тілу. Є шість основних чакр, які вирівнюють хребет, починаючи від основи хребта до крони голови.

Щоб візуалізувати чакру в тілі, уявіть собі крутиться колесо енергії, де зустрічаються матерія з свідомістю. Ця невидима енергія, звана прання, є життєвою силою, яка відповідає за наше здоров'я і життя.

Незадумиваясь, виберіть чакру і дізнайтеся, що вона говорить про вас.


1 - ЧЕРВОНИЙ: Коренева чакра

Червоний колір є найглибшим з усіх кольорів, при цьому вся увага привертає до себе. Це чакра життєвої сили являє собою виживання. Ви переміщується, пробуджується і керуєтеся змінами, які необхідно внести у ваше життя.


Це колір пристрасті, впертості, любові, мужності і багатьох інших сильних особистісних якостей. Якщо ви відчуваєте себе добре в червоному кольорі, це також колір, пов'язаний з достатком, процвітанням і опірністю. Але це може також мати на увазі такі емоції, як гнів, обурення, депресія або розлад, якщо ваша коренева чакра відключена.

Ви фізично можете відчувати розлад харчової поведінки, песимізм. Добре те, що негативну енергію обійти, підживлюючи позитивну червону енергію, таку як амбіції, рішучість і наполегливість. Червоні дуже пристрасні за своєю природою, силі і любові.

2 - ПОМАРАНЧЕВИЙ: Сакральна чакра

Сакральна чакра є символом сили і життєздатності, оскільки це теплий колір, що нагадує сонце. Чакра розташована в вашому тазу, і саме там ви знаходите блаженство. Ви шукаєте приємні переживання в мирній повсякденному жізні.Оранжевий колір є потужною духовну і фізичну енергію, тому ви, ймовірно, добре займаєтеся спортом і іншими видами діяльності, які вимагають витривалості і сили. Якщо ви не збережете свою здорову чакру, у вас можуть виникнути проблеми з безпліддям, болі в попереку або втрата апетиту до сексу. Ваше природна цікавість може привести вас до егоїзму.


3 - ЖОВТИЙ: Чакра сонячного сплетіння

Оптимістичний, мудрий і знає жовтий колір означає, що ви набираєте силу від сонця. Люди з цією чакрою сяють і мужні, часто дуже розумні.

Вони вважаються напористими і здатними розсікати знання, осмислити світ. Остерігайтеся звички звинувачувати інших.

4 - ЗЕЛЕНИЙ: Серцева чакра

Любов і співчуття лежать в основі всього, що ви робите. Ваша зв'язок з землею - це те, де ви починаєте знаходити баланс, з якого можуть утворюватися здорові відносини. Зелена енергія схожа на м'яку подушку мха.В вас є природне співчуття до тварин, природу і іншим людям, що робить вас уразливими для людей, які можуть використовувати це проти вас. На фізичному рівні остерігайтеся болю у верхній частині тіла, проблем з серцем. Якщо ваша зелена енергія слабка, це може привести до сутулості або до уразливості серцевого центру, тому працюйте над поліпшенням вашої імунної системи. Вас можна розглядати як перфекціоніста, але ви дуже доброзичливі.

5 - БЛАКИТНИЙ: Димчаста чакра

Спокій синього пов'язано з небом і безтурботністю. Ви задоволені, утихомирити і гармонійні. Можливо, вам подобається йога або медитація, молитва і спокій. Люди вважають вас вірним і заслуговує на довіру. Інші кольори можуть підштовхнути вас на діяльність, відносини або рух, але синій тримає вас на твердому грунті. У вас можуть бути проблеми з щитовидною залозою, горлом і шиєю, але у синіх людей часто хороша постава і сильне почуття власної гідності. Вони також дуже креативні.

6 - ФІОЛЕТОВИЙ: Чакра Корона


Духовно кажучи, у вас є тісний зв'язок з найвищою енергетичної вібрацією. У вас є відчуття повноти відчуттів і ви добре збалансовані. Умиротворення прийшла до вас через печаль. Ви відпустили минуле і охопили нове.

Фіолетовий колір є баланс жіночого і чоловічого начала, холодного і гарячого, нічного і денного або лівої і правої половини мозку, тому ви досягли душевної рівноваги і божественності. Фіолетові люди також страждають від головних болів, розумової відсталості або інших проблем, пов'язаних з мозком. Однак люди звертаються до них за порадою і мудрістю. У вас є містична енергія.


Комментариев нет:

Отправить комментарий