понедельник, 23 апреля 2018 г.

ЯКИМ МАЄ БУТИ ПРОФІЛЬ ВЧИТЕЛЯ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ?


10 порад для вашої онлайн-сторінки:
grate-01
Ці поради корисні для вчителів, які мають свій блог чи зареєстровані у Twitter, Facebook або будь-якій іншій соціальній мережі.
  1. Захистіть свої приватні сторінки.
  2. Стежте, щоб загальнодоступна сторінка виглядала професійно.
  3. Загальнодоступний чи приватний? Перед тим, як щось опублікувати, запитайте себе «Як би я на це відреагував, якби був татом чи мамою одного з учнів?»
  4. Покажіть своїм учням приклад того, як потрібно поводитися онлайн.
  5. Чітко вказуйте інформацію про себе та свої цілі. Якщо ви хочете ділитися ідеями, матеріалами та інтересами з іншими вчителями, то вкажіть в себе на сторінці: «Я працюю в початковій школі… і тд.».
  6. Ніхто не забороняє вам викладати свої фото, але обирайте їх з розумом.
  7. Захистіть свої паролі (не дозволяйте учням користуватися свої комп’ютером чи мобільними пристроями).
  8. Стежте за своїми «підписниками» та «друзями». Регулярно переглядайте їхні сторінки, адже навіть якщо на вашій сторінці немає нічого такого, на їхніх могло появитись.
  9. Зробіть свої профайли «приватними», щоб їх змогли переглядати лише ваші «друзі» або ті, кому ви надаєте доступ. Таке обмеження стоїть в мене на Instagram, що дозволяє мені особисто схвалювати усіх «підписників».
  10. Попросіть друзів та родичів не позначати вас на тому, що може скомпрометувати вас як професіонала. Таке траплялось вже і зі мною, і з моїми колегами.  

Комментариев нет:

Отправить комментарий