понедельник, 2 апреля 2018 г.

Освіторія:

Підсумки тижня в освіті: головні події
У Львові відмінники ЗНО отримають премії. Львівська міська рада ухвалила програму підтримки обдарованої молоді міста, якою, серед іншого, передбачено преміювання випускників шкіл, які продемонструють високі результати на зовнішньому оцінюванні.
МОН визначило претендентів на дослідження PISA-2018. Відомством визначені заклади загальної середньої, професійної та вищої освіти, які є претендентами на включення до вибірки закладів освіти, що стануть учасниками міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.
Міносвіти проведе Всеукраїнський фестиваль інноваційМетою заходу станепопуляризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, а також залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.
Гройсман доручив перевірити школи на пожежну безпеку. Прем’єр-міністр доручивДержавній службі з надзвичайних ситуацій та іншим органам провести масштабну перевірку шкіл на предмет дотримання норм пожежної безпеки.
В МОН зробили крок до запуску НАЗЯВО. Конкурсна комісія з відбору членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти схвалила проект Положення про конкурс, за яким відбиратимуть членів агентства. Остаточний варіант документа буде поданий на затвердження КМУ.
Школи можуть розробляти нетипові освітні програми. Міністерством освіти наданіроз'яснення щодо використання школами освітніх програм в перших класах початкової школи, що не є типовими, починаючи з 1 вересня 2018 року.
У МОН розповіли про освітній простір класів в НУШ. Відомством затверджені рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи. Документ містить опис облаштування класів та загальні вимоги до обладнання, зокрема, шкільних меблів.
Визначено результати пробного ЗНО з української мови. В особистих кабінетах учасників пробного тестування розміщені результати пробного оцінювання з української мови і літератури. Також опубліковані таблиці переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів та шкалу 100-200 балів.
31 березня відбудеться друга сесія пробного ЗНО. У ході сесії учасники матимутьможливість скласти пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської та французької мов.
Усе про власне висловлення на ЗНО з англійської мови. Освіта.ua пропонує до вашої уваги збірник матеріалів стосовно того, як краще діяти на зовнішньому незалежному тестуванні при написанні власного висловлення.

Комментариев нет:

Отправить комментарий