понедельник, 21 декабря 2020 г.

 

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ В ОСВІТІ: ГОЛОВНІ ПОДІЇ 

Затверджені Умови прийому до закладів фахової передвищої освіти. Найближчим часом набудуть чинності Умови прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у 2021 році. Прийом документів від вступників розпочнеться 29 червня.

Зарплата молодого вчителя складає 7 580 грн, - Мінфін. Міністр фінансів презентуючи проєкт Державного бюджету в парламенті заявив, що зарплата вчителя-початківця наразі складає 7 580 грн, а вчитель вищої категорії в середньому отримає 10 600 грн.

МОН просить не проводити всеукраїнські олімпіади. Міністерство освіти просить керівників регіональних департаментів освіти не проводити другий та третій етапи всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів під час дії карантинних обмежень.

Сесії у вишах під час локдауну відбудуться дистанційно. У разі проведення в закладах освіти екзаменаційних сесій у період з 08 до 24 січня вони мають відбуватись виключно дистанційно. Окрім того, у цей період дистанційно має відбуватись практична підготовка студентів.

Сергій Шкарлет призначений міністром освіти і науки. Відповідне рішення ухвалив український парламент 17 грудня. За постанову про призначення міністра проголосували 226 народних депутатів. Шкарлет став 11-м міністром освіти і науки часів сучасної України.

В Україні призупинено розгляд справ про плагіат. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти прийняло рішення призупинити розгляд скарг, заяв і повідомлень про порушення академічної доброчесності.

Процедуру призначення міністра освіти розгляне комітет ВР. Парламентський комітет з питань регламенту розгляне питання щодо процедури голосування за призначення міністра освіти і науки. Предметом розгляду стане можливе неперсональне голосування депутатів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий