понедельник, 28 декабря 2020 г.

 

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ В ОСВІТІ: ГОЛОВНІ ПОДІЇ 

У ВР зареєстрували постанову про звільнення міністра освіти. Проєкт постанови зареєстрований представниками двох фракцій — «Європейська солідарність» та «Голос». Автори документа вважають, що діяльність Сергія Шкарлета на посаді міністра є незадовільною.

Знавці української мови змагатимуться дистанційно. Інститут модернізації змісту освіти та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» 2021 року проведуть Всеукраїнський відкритий марафон з української мови ім. Яцика в дистанційному форматі.

В Україні запустять онлайн моніторинг працевлаштування випускників. Міністерство освіти і науки наступного року має намір впровадити електронну систему моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти.

Академія педнаук стане провідним партнером МОН. Міносвіти та Нацакадемія педнаук підписали Програму спільної діяльності на 2021-2023 роки. Планується, що НАПН сприятиме МОН у розвитку науки та інновацій, цифровізації освіти, здійснюватиме психологічний супровід освіти тощо.

У МОН призначено восьмого заступника міністра. Кабінет Міністрів призначив Віру Рогову заступником міністра освіти і науки. Раніше Рогова очолювала департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

У ВР не стали розглядати матеріали щодо призначення Шкарлета. Комітет з питань регламенту та депутатської етики відмовився розглядати матеріали зібрані депутатами щодо можливого неперсонального голосування під час призначення міністром освіти Сергія Шкарлета.

Освітян включено до пріоритетних груп вакцинації від COVID-19. Працівників освітньої сфери включено до однієї з дев’яти пріоритетних груп, які зможуть отримати можливість вакцинації проти COVID-19 одними з найперших. Вакцинація відбуватиметься добровільно.

 

 

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий