понедельник, 23 ноября 2020 г.

ПІЗНАЙ СЕБЕ

 

ПІЗНАЙ СЕБЕ

Тест. Оберіть яблуко, яке сподобалося найбільшеДля виконання цього тесту потрібно трішки пофантазувати. Уявіть, що ви перебуваєте в казковому лісі, й бачите дерева з різними плодами. Оберіть серед намальованих яблук на зображенні те, яке вам сподобалося більше ніж інші.

Не забувайте подумки ставити собі запитання про своє майбутнє, й прийдешні події.

Щоб пройти цей цікавий тест, довіртеся своїй інтуїції, й зробіть вибір.

Не варто надто довго розглядати картинки, або намагатися передбачати відповідь. Так ви отримаєте максимально точні результати.

Якщо ви визначилися з вибором яблука, дізнайтеся, про що він свідчить:

Перше яблуко

Насичений червоний колір цього фрукта означає пристрасть. Очікуйте кардинальних змін в особистому житті. Незабаром вам випаде нагода поринути у вир пристрастей та почуттів, з якими буде складно впоратися.

Друге яблуко

Якщо вам сподобалося красиве жовте яблуко, то готуйтеся до змін. У найближчому майбутньому вас чекає низка сприятливих подій, й багато позитивних емоцій. Вам залишається тільки скористатися вдалим моментом, й отримати максимум задоволення.

Третє яблуко

Золоте яблуко пророкує поліпшення фінансового стану. Незалежно від того, яку вас справи з доходом сьогодні, вас чекає великий успіх. Можливо, це буде виграш або несподіваний спадок, який впаде як сніг на голову.

Четверте яблуко

Зелений колір фрукта вказує на прийдешні зміни. Вам випаде ухвалити важливе доленосне рішення, яке, можливо, змінить все ваше подальше життя. Лише від вас залежить в кращу чи гіршу сторону відбудуться ці зміни.

П'яте яблуко

Це яблучко вказує на те, що скоро вас чекає серйозний ризик, зважившись на який, ви вийдете на абсолютно новий рівень життя. Зробіть правильний вибір, й нічого не бійтеся, удача неодмінно посміхнеться вам.

Комментариев нет:

Отправить комментарий