понедельник, 23 ноября 2020 г.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Всеукраїнська практична онлайн конференція:

"Змішаний та дистанційний формати навчання. Онлайн безпека."

Посилання: https://hub.atoms.com.ua/?fbclid=IwAR0NqE9P9isDTOvIJ6-N1At1U2E_LVeVkkfCkbIO3j2a5iutsa7jKBj_API

 

Можливості для вчителів: підвищуйте свою професійну цінність в «Освіторії»

«Концентроване натхнення» — так казали присутні, коли в тренінговому центрі «Освіторії» навчала дружньої комунікації в команді Меґґі Макдоннелл — найкраща вчителька світу за версією Global Teacher Prize 2017, одна з ТОП-100 жінок за версією BBC.

Якщо навчання від міжнародних освітніх зірок та виступи світових лідерів думок у галузі освітидля «гурманів педагогіки», то серед решти семінарів, лекцій, тренінгів та воркшопів можна знайти щось до смаку кожному: і, так би мовити, хліб насущний, і десертик. Адже тут пропонують різні формати: двогодинні лекції для вчителів і батьків, презентації, майстерки, ґрунтовні одно- та дводенні тренінги на вихідних, модульні курси навчання з підвищення кваліфікації.

Хоча Освіторія Хаб, справжнє місце сили освітян, відкрили лише рік тому, у нього вже є певні традиції. Історія тренінгового центру «Освіторії» починається значно раніше, коли різноманітні активності проходили не в одному приміщенні. Перші тренери (Юрій Гайдученко, Ігор Хворостяний, Марина Пристінська, Євгенія Плужник, Інна Большакова) виростали з учителів Новопечерської школи, підвищенням кваліфікації яких займалися провідні канадські педагоги-практики. Нині тут найкращі експерти України та світу допомагають учителям підвищувати свою професійну цінність, переформатовувати освіту під потреби учня XXI століття.Посилання: https://osvitoria.media/experience/treningovyj-tsentr-osvitoriyi-pidvyshhuj-profesijnu-tsinnist/?fbclid=IwAR0NcuzSUuMfZ2hR2Q0Rm2jM2kvsNkmuARfX0sv62aw8_zZMDLVfhg88stg

 

Всеосвіта. Вебінар – «Творчий підхід до навчання. Лепбук як засіп ефективного всебічного розвитку здобувачів освіти»

Посилання: https://www.facebook.com/watch/live/?v=1335234940166719&ref=watch_permalink

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий