вторник, 17 ноября 2020 г.

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО

   ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО

Найкращі викладачі країни безкоштовно підготують усіх охочих до ЗНО

26 жовтня, о 17:00 на платформі iLearn розпочнуться щоденні безкоштовні вебінари для школярів. Під час онлайн-занять старшокласники зможуть підготуватися до ЗНО 2021 та розібрати теми з математики, української мови та літератури, історії України та англійської мови. Вебінари з провідними педагогами країни триватимуть протягом усього навчального року.

 


Долучитися може кожен охочий у будь-який час — достатньо зареєструватися на сайті ilearn.org.ua. Окрім вебінарів, на платформі є онлайн-курси та тренувальні завдання у форматі ЗНО. Платформа, яку розробила громадська спілка «Освіторія», повністю безкоштовна.

Розклад занять та викладачі

Математика — щопонеділка о 17.00

Викладач — Юрій Захарійченко

Юрій Захарійченко працює в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» і є автором багатьох підручників та статей з математики. У заняттях педагог керується принципом мінімакс: за мінімальний час отримати максимум користі. Протягом його курсу на учнів чекають математичні фокуси, спецефекти, головоломки та геометрія мовою японського мистецтва орігамі.

Українська мова і література — щовівторка о 16.00

Викладач — Анастасія Бречко

Анастасія Бречко працює вчителькою української мови та літератури у школі, а ще веде YouTube-канал #будніучілки. Вона — одна з розробниць та ведуча освітнього проєкту «Enjoy the science».

Історія України — щосереди о 17.00

Викладач — Артур Бабенко

Артур Бабенко викладає й водночас досліджує історію, бере участь у конференціях, пише наукові статті. Його головна фішка — використання різних видів запам’ятовування.

Англійська мова — щочетверга о 16.00

Викладач — Аліна Коршунова

Аліна Коршунова викладає у школі англійської мови Green Country та пояснює мовні теми за допомогою прикладів та практичних завдань. На її вебінарах учні відшліфують навички письма, читання та говоріння.

Вебінари організовують ГС «Освіторія», компанія CocaCola HBC Ukraine та мережа шкіл англійської мови Green Country.

iLearn — проєкт Громадської спілки «Освіторія», що розвиває освіту в Україні. Це безкоштовна платформа з онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх охочих успішно скласти ЗНО. Платформа гейміфікована: на iLearn можна створити свого супергероя, заробляти «ВчиБакси» та отримувати за них призи. За час існування платформи понад 80 тисяч школярів підготувалися до ЗНО.

Комментариев нет:

Отправить комментарий