вторник, 6 февраля 2018 г.

Пізнай себе:

Тест: Ви думаєте нестандартно або як звичайна людина?

У ХХ столітті психологи Е. П. Торранс (Ellis Paul Torrance) і Дж. П. Гілфорд (Joy Paul Guilford) вивчали інтелектуальні здібності людей і розробили унікальну систему тестів. Ця система дає оцінку рівня інтелекту і креативності випробуваного. Раніше такі тести використовували в навчанні військові, а сьогодні вони входять до деяких шкільні програми.

Взявши дослідження вчених за основу, AdMe.ru пропонує вам перевірити нестандартність свого мислення.

Нижче представлені 10 картинок. Уважно подивіться на них і скажіть, що ж там зображено. Якщо відповідь здається надто очевидним, це зайвий привід подумати довше.

Результати шукайте в кінці статті

На відміну від звичних нам тестів цей не містить завідомо правильних або неправильних відповідей. Показником креативності виступає то, наскільки далекі ваші відповіді від найбільш передбачуваних і як багато різнопланових варіантів ви змогли придумати.

Дивіться відповіді нижче

1. Звичайна людина, можливо, побачить тут свічку на підставці, але також це штопор, який застряг у пробці.
  1. Думали, що це просто сліди ніг в колі? А інші бачать, як парашутист летить на землю (вид знизу).
  2. Це схоже на компас. Але нестандартна людина побачить тут, як голодний пташеня в гнізді кличе маму (вид зверху).
  3. Нагадує калюжі на дорозі. Але насправді це жираф (вид з вікна другого поверху).
  4. На перший погляд це не схоже взагалі ні на що. А якщо уявити, що це ведмідь злазить з дерева? Причому видно тільки лапи.
  5. Побачили колесо автомобіля? Спробуйте тепер побачити танцюючого мексиканця в сомбреро (вид зверху).
  6. Звичайні люди бачать тут половину шматка аматорської ковбаси або слід від каблука. Але це ще і поїзд, який виїжджає з тунелю (вид спереду).
  7. Думаєте, що це просто чоловіча сорочка з краваткою-метеликом? А дехто вважає, що невдалого офіціанта затиснуло дверима ліфта.
  8. Автолюбителі бачать тут спідометр, фізики - барометр. А люди з нестрандартним мисленням можуть розгледіти сніговика (вид зверху).
  9. Багато хто говорить, що «хтось за чимось ховається». Цікавіше думати, що це браві прикордонники з собаками причаїлися за барикадою.

Комментариев нет:

Отправить комментарий