четверг, 22 февраля 2018 г.

Релакс...

Прочитайте це і зрозумієте: ви самий везучий чоловік у світі
Чи вважаєте себе невдахою по життю людиною? Тоді вам слід познайомитися з біографією російського поета Афанасія Афанасійовича Фета, щоб зрозуміти, що у вас все не так уже й погано.
Афанасій Афанасійович Фет в 14 років позбавляється дворянського титулу, тому що було встановлено, що християнський шлюб батька і матері був оформлений після його народження.

Незадовго до закінчення університету сподівається стати спадкоємцем 100-тисячний статку, який залишив йому дядьком. Однак гроші зникають. Після випуску залишається без засобів до існування.Через відсутність коштів і прямих зв'язків з видавцями його збірка віршів виходить із запізненням на 3 роки.

Вирішує повернути дворянський титул, зробивши кар'єру в армії (досить було отримати перший офіцерський чин). Через рік його виробляють в офіцери, і в тому ж році виходить закон, за яким дворянство можна було отримати тільки з другого офіцерського чину.

Закохується в Марію Лазич, вона відповідає йому взаємністю, проте через бідність обох Фет вирішує розлучитися з нею. Марія накладає на себе руки (випадково гине?).

Через 11 років служби, в 1856 році, незадовго до виробництва Фета в чин майора, виходить указ, за ​​яким дворянство дає лише чин полковника.

Йде у відставку, вдало одружується, але творчість піддається жорсткій критиці, виганяє з журналу «Современник».

Обзаводиться маєтком, стає публіцистом, однак і статті піддаються критиці за «соціальний егоїзм». В кінці життя знайшов все, що хотів: багатство, славу, повернув прізвище Шеншин, отримав спадкове дворянство, Камергерском звання і чин таємного радника. Вирішується на самогубство.

21 листопада 1892, за що дійшли відомостями, поет схопив сталевий стилет, але його у Фета встиг забрати секретар. Тоді поет кинувся до буфету, де лежали ножі, але тут його наздогнала смерть від розриву серця.

Комментариев нет:

Отправить комментарий