вторник, 22 мая 2018 г.

Історія успіху

Витрачайте всього одну годину в день на ці п'ять речей, і ви зміните ваше життя ...
Цей хлопець - найбагатший в Китаї! 
Послухайте його ... Думаєте, що у вашій кар'єрі і роботі все залежить тільки від вашого начальника? Як би не так! Ви закінчуєте роботу о 6 годині вечора, а лягайте спати о 12 годині ночі. Як ви проводите ці 6 годин?
 Дії, які ви робите в період з 6 години вечора до 12 години ночі, мають неймовірну значення. Багато людей вважають, що їхня кар'єра визначається 8 годинами напруженої роботи, і потрібно докладати зусиллями тільки в цей час. Люди часто думають, що їхнє майбутнє і розвиток кар'єри залежить від боса і компанії. Але реальність така, що для більшості людей, кар'єра залежить тільки від них самих ...
Не можна звинувачувати свою роботу в тому, що ви не прогресуєте в життя. Ви також не можете покладати відповідальність на компанію, в якій працюєте, за те, що вона не дбає про вас. Ось 8 простих правил, які допоможуть вам стати краще. Розповідає найбагатший китаєць в світі, засновник Alibaba Джек Ма.

1. Дуже важливо, чим ви зайняті кожен вечір.Я закінчив коледж за спеціальністю «маркетинг«, але я хотів стати дизайнером. Для цього я практикувався день і ніч і брав додаткову роботу, щоб поліпшити свої навички проектування. Це займало у мене багато часу. Коли я став босом, я більше не займався дизайном, і повернувся в галузь маркетингу. Щовечора, коли мої діти засинали, я починав вчитися і здобувати знання. На це знову-таки у мене пішло багато часу, але я починаю пожинати плоди своїх старань. Якби я розвивався тільки в робочий час, то я ніколи б не став креативним директором і менеджером по продукції. Я ніколи б не навчав студентів MBA маркетингу, як сьогодні.

Я покладаюся тільки на свої «уроки» самому собі. І найуспішніші люди, яких я знаю, йшли тим самим шляхом, що і я. У мене є друг, який закінчив істфак, але зацікавився технічними продажами. Вдень він працював у сфері телемаркетингу, а вечорами він навчався кодіть. Зрештою, він став віце-президентом компанії з продажу. А зараз він технічний директор. У мене є ще один друг, який здобув освіту в сфері політології, але дуже хотів стати підприємцем. Він дуже цікавився тим, як створити компанію. Зрештою, він заснував компанію і продав її за великі гроші.

2. Читайте більше, і все зміниться!Мій наставник з коледжу народився в штаті Алабама, в бідній африканській сім'ї. Він був прийнятий в Військову академію у Вест-Пойнті, і став першою людиною в своїй сім'ї, котрі вступили в коледж. Перш ніж отримати MBA в Гарварді він став досвідченим офіцером. Коли я зустрів його, він зробив кар'єру в місті Колорадо-Спрінгс. Я запитав, у чому його найбільший успіх? Він відповів, що він ніколи не переставав читати. Він вважав, що знання - ключ до того, чого ви хочете в жізні.Он часто запитував своїх співрозмовників, яку книгу вони читають зараз, і найкращі з них могли негайно дати відповідь. Читання може дуже розвинути вас і зробити на голову вище ваших колег.

3. Беріть участь в різних проектах.Якщо ваша компанія не дає вам можливості застосовувати всі ваші знання, створіть самі ці можливості для себе. Ви можете брати участь у волонтерських проектах. Вони можуть принести вам славу. Працюючи з командою, ви зрозумієте, як практично застосувати знання в цій галузі, і як це, в кінцевому рахунку, впливає на реальних клієнтів. Ви дізнаєтеся, як виконати завдання і вкластися в терміни, отримаєте зворотний зв'язок і отримаєте з цього користь. Цей досвід набагато цінніший, ніж ваша жалюгідна зарплата.

4. Активно встановлюйте зв'язки.
Зв'язки можуть прискорити розвиток кар'єри. Якщо у вас немає великої кількості знайомих, вам потрібно виділити частину свого часу, щоб знайти їх. Зв'язки дозволять вам: 
спілкуватися з розумними друзями і дізнаватися їх думку; 
мати інформацію і знання, які важко отримати; 
допомогти компанії в пошуку потенційних партнерів або можливостей доходу. Поспілкуйтеся зі своїм колегою по роботі або босом ... Якщо станете підприємцем, ваші знайомі будуть вашими першими клієнтами. Замість того щоб йти додому або в бар, ви повинні крутитися в якихось колах. Є багато невеликих груп, які можуть допомогти у вашій кар'єрі. Ви повинні спробувати інтегруватися в ці кола.

5. Починати змінювати своє життя треба вже сьогодні! 
З 6 години вечора до 12 години ночі ви вдома. І хоча ви фізично і психічно втомилися, але можете робити все, що хочете, і вам не потрібно виконувати вказівки інших. В цей час ви можете відключити свій мозок, як ви відключаєте комп'ютер на своєму робочому місці. Але ви також можете стати розумнішими, сильніше і розширити мережу знакомств.Начніте сьогодні, виділіть годину в день, щоб зробити це. Я гарантую, що через рік ваша кар'єра і життя зміниться. 

Обов'язково не забудь поділитися статтею з друзями!

Комментариев нет:

Отправить комментарий