вторник, 22 мая 2018 г.

Пізнай себе

 Тест: Виберіть візерунок, і ми скажемо, як працює ваш мозок

Який візерунок привертає вашу увагу? 

Ваші думки визначають ваш вибір, а він в свою чергу може дуже багато розповісти про те, як влаштований ваш мозок. Виберіть один з наступних візерунків і дізнайтеся все про свій інтелект і способі мислення. Ви дізнаєтеся багато нового про себе. Достовірність гарантована. 1. Ясний і чіткий
Даний візерунок найкраще зображує просту ідею. Він чітко показує всі сторони і кути фігури, поєднуючи їх в ясну форму.
Такий вибір говорить про те, що вас приваблюють прості, але виразні речі в житті. Ваш мозок може спростити навіть самі закручені ідеї і легко їх сформулювати в самій доступній формі.
 
Завдяки цій здатності ви прекрасно справляєтеся з вирішенням проблем і завжди докопуєтеся до суті питання. У вашій голові все гранично ясно: зрозуміти, вирішити і зробити висновки.
 
2. Взаємопов'язаний
Цей візерунок складається з безлічі ліній, країв і кутів, які химерно переплітаються, формуючи складний візерунок. Ця фігура, яку дуже складно розплутати або зрозуміти. Якщо ви вибрали цей візерунок, то ваш мозок запрограмований шукати тонкощі найзаплутаніших проблем. Ваше ставлення до людей, яких не обдуриш зовнішнім виглядом, і які заглиблюються в будь-яке питання. Спочатку ви ретельно розбираєтеся з кожною проблемою, і лише потім дієте. Ваші рішення, як правило, дуже продумані і практичні. Ваш мозок дуже чутливий і здатний зрозуміти найскладніші питання. 3. Рішучий і прямолінійний

Даний візерунок складається з декількох ліній, які формують чітку фігуру, а кожен край точно виділяється. У цьому візерунку немає складності, і його можна зрозуміти з першого погляду. Ваш мозок прекрасно працює з простими ідеями, тягнеться до позитиву і насолоджується простими радощами в житті.
4. Багатошаровий і складний
Даний візерунок є простим і складним одночасно. Він побудований за геометричними правилами, але має безліч шарів, що накладаються один на одного. Хоча він дуже гарний, потрібен якийсь час, щоб його зрозуміти. Якщо ви вибрали цей візерунок, то ваш мозок влаштований не просто складно, а й ще багатошарово. Вас не можна описати одним словом або виділити якусь одну рису характеру. Ваша особистість - це поєднання безлічі аспектів, які разом створюють дуже красиву особистість. Такий тип мислення надає вам загадковості і інтригує інших.Цікавий тест, який допоможе дізнатися себе 5. Спрямований на вирішення проблем
Даний візерунок являє собою складну фігуру, але ви легко можете простежити за кожною ниткою і вловити всю картину в цілому. У ній немає прихованих вигинів, і кожна сторона видно досить чітко. Якщо ваш вибір припав на цей візерунок, то ви людина, орієнтований на рішення проблем. Ви легко розумієте складні завдання, але замість того, щоб думати над питанням, завжди намагаєтеся знайти рішення. Ваш мозок запрограмований на пошук відповідей, і поки інші намагаються вказувати на проблеми, ви знаходите найкращий вихід. 6. Екстраверт
Цей візерунок досить простий, але винахідливий і не обмежений якимись умовностями. Деякі кути і краю виходять і порушують структуру, формуючи інший візерунок. Така фігура спрямована назовні. Якщо ви вибрали цей малюнок, то вас можна назвати екстравертом. Сонячні батареї з точки зору стороннього спостерігача, а ваші дії відображають витонченість ваших думок. Ви любите компанію інших людей, а зовнішні стимули просто необхідні вам для розвитку особистості. Вас можна назвати людиною, яка зовні такий же, як і всередині, і нічого не ховає за душею.
7. Інтроверт
Цей візерунок нагадує піраміди, спрямовані всередину, які були ідеально і майстерно вибудувані. Схема узору дуже проста, але у нього є кілька вимірів, які з'являються з центру малюнка. Якщо ви вибрали цей візерунок, то вас можна назвати інтровертом. Ви живете в своїх думках і створюєте власний світ, який ретельно оберігає. Ви багатогранна особистість, але всі ваші достоїнства таяться в вашій душі, а зовнішня бездоганність пов'язана з глибиною вашого характеру. Ваша внутрішня особистість створює ваш прекрасний зовнішній вигляд.
8. Творчий і перфекціоніст
Якщо ваш вибір припав на цей візерунок, то ви людина, якого приваблюють прекрасні речі в житті. Цей візерунок являє собою хитромудру композицію, на яку приємно дивитися. Ця фігура - просто відрада для очей. З цієї причини можна сміливо сказати, що вас тягне до речей, що володіє внутрішньою красою, яку не кожен може побачити. Ви творча особистість, яка любить мистецтво і завжди прагне до досконалості. 


Комментариев нет:

Отправить комментарий