пятница, 4 мая 2018 г.


Цікавий досвід

5 стратегій, які допоможуть запам'ятати все, що ви вивчаєте


Сучасна система освітня не вчить дітей вчитися, але вчить запам'ятовувати інформацію. А як ми знаємо, після здачі тесту студент забуває всю інформацію.Якщо ви хочете добре запам'ятати вивчений матеріал, ось п'ять стратегій, які вам обов'язково допоможуть. 

1. Звичка згадувати інформацію
Пам'ятайте, коли ви в школі вивчали алгебру, то відразу думали про те, що ніколи не будете використовувати ці звання. І тому ви забули її, відпустили зі своєї пам'яті. Що робити, якщо ви звикли намагатися запам'ятати речі тільки заради їх запам'ятовування? Уявіть собі, що ви могли б згадати все, тільки потрібно прикласти деякі зусилля, щоб дізнатися більше про речі, які ви дізналися.Постійно перевіряючи себе, згадуючи інформацію, ви тренуєте свій мозок. Після він перестане забувати. Психологи називають це «випробувальним ефектом».


 2. Не здавайтеся
Якщо ви щось запам'ятали, то не зупиняйтеся на цьому. Час від часу перевіряйте себе на знання інформації, яку вам потрібно вивчити для роботи і життя. Постійно нагадуйте собі про неї і тоді вам будемо простіше - пам'ятати старе, запам'ятовувати нове.


3. Покладайтеся на свій мозок

Коли справа доходить до запам'ятовування інформації, ми схильні покладатися на наші гаджети і блокноти, які допомагають нам залишатися організованими і пам'ятати важливі дати і події. Коли щось дається легко - ми забуваємо це. Наука називає це «побіжністю». Однак, якщо будете тренувати і перевіряти свій розум, то процес запам'ятовування стане простіше й ефективніше. Наприклад, коли ви заходите в супермаркет, щоб купити молоко, яйця і хліб без списку, ви, як правило, виходите із супермаркету з усім, крім молока, яєць і хліба. Замість цього ви можете нагадати собі в голові, щоб пам'ятати молоко, яйця і хліб, повторюючи слова. І запитайте себе: «Що мені потрібно в супермаркеті?».


4. Додавайте нову інформацію

Один з найпопулярніших способів запам'ятовування нової інформації - асоціації її з речами, які ви вже знаєте. Ось чому підручники і плани уроків є поступовими і засновані на концепціях від простого до складного. Чим більше ви можете пояснити те, як ваше нове навчання пов'язане зі старими знаннями, тим краще ви будете розуміти і запам'ятовувати нову інформацію.


5. Відпочиньте від навчання
Коли ви дізнаєтеся щось нове, важливо витратити деякий час на роздуми про те, що, як і чому ви дізналися. Це допоможе зв'язати нову інформацію з уже відомими вам знаннями.


Комментариев нет:

Отправить комментарий