понедельник, 19 октября 2020 г.

 НА ЗАМІТКУ

УКРАЇНЦЯМ НАЗВАЛИ ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

З кожним роком гуманітарні спеціальності будуть ставати все менш актуальними в Україні, оскільки вже зараз весь світ рухається в бік автоматизації. Іншими словами, на перший план вийдуть технічно-інженерні спеціальності. Як передає BAGNET, про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки (МОН) України. 

Зокрема, в проекті Стратегії розвитку вищої освіти в Україні вказується, що в майбутньому країна буде більше орієнтуватися саме на технічні спеціальності.

Серед переліку "професій майбутнього" значаться фахом архітектор територій, диспетчер безпілотників, космогеолог, фахівець з робототехніки, інженер-проектувальник різного профілю, фахівець з 3D-друку, розробник, проектувальник "розумного середовища", "розумних будинків", розробник блокчейн-технологій, AR/VR-розробник, фахівець по цифровому контенту, цифровий лінгвіст, програміст, аналітик даних, аналітик, фахівець з кібербезпеки,

Також чимало уваги буде надано більш сучасному розвитку медицини. Зокрема, буде заохочуватися розвиток спеціальностей біогенетиком, біоінженерії, біоінформатики і біофармакології.

Комментариев нет:

Отправить комментарий