вторник, 13 октября 2020 г.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1) 18 жовтня в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбудеться «Дистанційна освіта  — сучасний формат!». Запрошуються  освітяни, батьки, учні, студенти, представники влади, бізнесу, громадськості та всі небайдужі.

Гості заходу матимуть змогу провести насичений яскравими емоціями  день у компанії однодумців, разом попрацювати у форматі круглого столу, взяти участь у цікавих майстер класах та тренінгах, подискутувати на важливі теми, пов’язані з освітніми проблемами, переглянути презентації учасників форуму. 
2) НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

Повідомляємо, що Науково-методичний центр ВФПО у вересні-грудні п.р. проводить підвищення кваліфікації керівників, педагогічних та науково-педагогічних працівників із використанням дистанційних технологій навчання.

Пропонуємо пройти підвищення кваліфікації за вказаними напрямами (додаток 1).

За результатами підвищення слухачі отримають доступ до презентацій та сертифікат (Ліцензія, Наказ МОН України від 15.08.2019 №951-а).

Реєстрація проводиться за вказаним в таблиці посиланням.

Просимо довести зазначену інформацію до педагогічних та науково-педагогічних працівників закладу освіти.

Посилання: https://nmc-vfpo.com/story/uvaga-proponuyemo-projty-pidvyshhennya-kvalifikacziyi/?fbclid=IwAR3cXZX2Vdehg6j5EoqokQLZDhlw_IQf4KqScCwLuYG7hY0BWVv1fYK_mHY  

3) Заклади фахової передвищої освіти України

Останнім часом небувалої популярності набула квест-технологія. Грають всі: від маленьких дітей до дорослих.
Все більше цікавляться квест-технологією педагоги, поєднуючи її з цифровими інструментами. Таким чином звичайні квести перетворюються у вебквести.
Які ж інструменти можна використати для створення освітнього вебквесту, щоб учасникам гри було цікаво, захоплююче і не складно? Саме про це наш наступний захід.
Академія цифрового розвитку запрошує бажаючих 16 жовтня 2020 року о 16:00 взяти участь у вебінарі від автора освітніх вебквестів для широкого кола учасників Ольги БОГДАНОВОЇ!
Участь безкоштовна!
Учасники вебінару отримають сертифікат підвищення кваліфікації обсягом 2 академічні години за умови складання тесту, який буде опубліковано після завершення вебінару.
Вебінар проводиться за освітньою програмою підвищення кваліфікації (затверджена протоколом №5 від 04.09.2020 року, опублікована на сайті https://www.digitalacademy.in.ua/програми-курсів.
Форма для реєстрації: https://forms.gle/7VuqK9nSCTWjGaJbA
4) Запрошуємо на безкоштовний жовтневий Інтернет-марафон від Видавничої групи «Основа»! 

«Впровадження інноваційних методів навчання»
з досвіду вчителів інноваторів, що увійшли до ТОП-51 Всеукраїнського конкурсу Teacher Innovation CUP

Не пропустіть найбільш новаторську освітню подію цієї осені!
27 та 28 жовтня — марафон безкоштовних вебінарів для вчителів України.

Реєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdGpV9PSQwUZVGhST…/viewform

Комментариев нет:

Отправить комментарий