понедельник, 5 октября 2020 г.

 Підсумки тижня в освіті: 

головні події

Учням після самоізоляції не потрібно проходити ПЛР-тест. Після завершення самоізоляції учням не треба подавати до закладу загальної середньої освіти будь-які документальні підтвердження щодо стану здоров'я, зокрема, результати ПЛР або ІФА-тестів.

Поліція буде обліковувати підлітків-булерів, - омбудсмен. Планується, що під час профілактичної роботи з дітьми, взятими на облік, поліцейські ювенальної превенції проводитимуть ознайомлювальні, попереджувальні та виховні бесіди з дитиною та її батьками.

Освітяниякі працюватимуть на виборахотримають гарантіїНа час виконання обов’язків члена виборчої комісії на кожного члена комісії поширюються гарантії, передбачені для працівників на час виконання ними державних або громадських обов’язків.

Опубліковано проект умов проведення ДПА у 2021 році. Проект наказу визначає перелік предметів, з яких цього навчального року складатимуть шкільні іспити учні 4-х, 9-х та 11-х класів, а також форму проведення державної підсумкової атестації.

МОН планує переводити іспити в електронний формат. Відомством розроблений проект Концепції реалізації державної політики щодо створення мережі екзаменаційних центрів. Метою концепції є розбудова механізмів оцінювання з використанням цифрових технологій.

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться лютого. Міністерством освіти затверджений Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Документом визначено основні етапи проведення тестування.

Окремий тест ЗНО з української мови буде впроваджений. Рішення про підготовку окремого тесту з української мови, а також тесту з української мови і літератури міститься у наказі МОН, яким визначено особливості підготовки та проведення зовнішнього оцінювання в наступному році.

Шмигальосвіта отримає найбільше зростання фінансування. У проєкті Державного бюджету на 2021 рік найбільше зростання передбачено на систему освіти. За словами прем'єра, на фінансування освіти в 2021 році буде виділено на 34 млрд грн більше, ніж цього року.

МОН розробило план розвитку природничої освітиВідомством розроблений план заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти. План містить перелік заходів на період 2020-2027 років, виконання яких сприятиме розвитку STEM-освіти в Україні.

74 виші віднесено до високого ступеня ризику перелік. Оцінка ступеню ризику закладу вищої освіти безпосередньо впливає на періодичність планових перевірок, що здійснює Державна служба якості освіти. Усього службою оцінено 307 українських закладів вищої освіти.

МОН закликає до відповідальності через поширення COVID-19. Міністерство освіти наголошує на відповідальності й необхідності усвідомлення того, що подолання загрози коронавірусу є спільним завданням для всіх.

Комментариев нет:

Отправить комментарий