Цікавий досвід!
Може бути хтось і буде сперечатися з Джеремі, але його аргументи заперечувати неможливо - дуже переконливо.
Припустимо, Карл і Клара стоять навпроти написаного на шкільній дошці рівняння. Клара впевнена, що рівняння вирішено правильно, а Карл точно знає, що немає. Минає година, за який ці двоє міняються ролями: Клара вірить, що рівняння помилково, а Карл тупотить ногами і називає Клару неймовірною тупицею. Фантастична ситуація? А адже математики зустрічаються з таким мало не кожен день.
Запитайте будь-якого вчителя, що потрібно робити, якщо питання не вирішується. Відповідь буде дуже простим: «Почніть спочатку і спробуйте піти іншою дорогою. А головне, не переживайте через допущеної помилки, адже саме вона в кінцевому рахунку направила вас по вірному сліду »
Точність - ввічливість всіх математиків. З цим досить складно посперечатися, адже у кожного терміна і у кожного явища є своє дуже чітке визначення.
Пам'ятаєте, як вчителі змушували нас напам'ять зазубрювати визначення геометричних фігур або, наприклад, умови теореми Піфагора? У школі ми поняття не мали, де ці знання зможуть стати нам у пригоді. Але давайте подумаємо: чи завжди ми вимовляємо слова, ні на секунду не сумніваючись в їх значенні? Чи зможете ви, не замислюючись, відповісти, що таке світ, що таке щастя або що таке любов? Співпадуть ваші відповіді на ці питання з відповідями ваших рідних і близьких? А головне, чи зумієте ви назвати те, у чого немає точного визначення?
Комментариев нет:
Отправить комментарий