вторник, 23 января 2018 г.

0 495
Кожні три роки Програма міжнародної оцінки учнів PISA проводить оцінку освітніх програм по всьому світу. Тест вимірює знання та навички з читання, математики та природничих наук у 15-річних дітей у більш ніж 70 країнах.

1. Канада
Система канадського освіти носить децентралізований характер. Кожна провінція і територія має контроль над навчальною програмою. У Канаді суворий відбір вчителів та навчальних практик. Взаємодія з родиною і технологічні ініціативи також вплинули на передовий характер освіти в країні.
2. Фінляндія
Школи мають право обирати свої власні навчальні матеріали. Вчителі повинні мати ступінь магістра. Вчителі у Фінляндії мають велику свободу в тому, як вони організовують свої заняття.
3. Японія
Японська система освіти вже давно зосереджена на підготовці школярів до майбутнього працевлаштування та участі в житті суспільства. В Японії змушують дітей добиватися результатів в міру своїх здібностей. Японський навчальний план відомий своєю строгістю і щільністю. Школярі у Японії багато знають про світових культурах, а навчальні плани зосереджені на практичних заняттях.
4. Польща
У 2000 році Польща отримала оцінку PISA нижче середньої, а вже в 2012 році ввійшла у 10 кращих освітніх систем у світі. Для цього в країні позбулися структури системи освіти, яка існувала при комуністичному режимі. Крім того, в Польщі розширилася підготовка викладачів, щоб зосередитися на практичних навичках і економічну освіту.
5. Сінгапур
За більш ніж 50 років існування як незалежної країни, Сінгапур пройшов через три реформи у сфері освіти. По-перше, в Сінгапурі покращилася грамотність. Уряд прагнув забезпечити світовий ринок дешевою робочою силою і розуміло, що робітники повинні бути грамотними. Наступний етап освітніх реформ полягав у розробці якісної шкільної системи. У Сінгапурі школярі поділялися на потоки. Навчальні плани і матеріали розроблялися для кожного потоку окремо. До 2008 року розпочався третій етап реформ. Школи зосередилися на глибинному навчанні школярів. У шкільній програмі з’явилося уроки мистецтва. Значно підвищилася фінансування педагогічної освіти.

Комментариев нет:

Отправить комментарий