понедельник, 29 января 2018 г.

Освіторія:

МОН просить виші звільнити викладачів від паперотворчості

Міністр освіти Лілія Гриневич звернулась до ректорів закладів вищої освіти з проханням переглянути ставлення до звітності викладачів. Про це вона сказала під час виступу на засіданні розширеної Колегії МОН.
За її словами, намагання дебюрократизувати взаємодію в системі вищої освіти з боку Міністерства освіти часто розбиваються об запровадження додаткової паперотворчості в самих вишах.
«МОН відмінило близько 20 наказів, які вимагали від закладів різноманітні звіти та інші процедури, що забюрократизовують процес. Натомість деякі заклади повернули ці процедури власними внутрішніми наказами, причому часто з посиланням на неіснуючі вказівки Міністерства. Тому я хочу звернутися до очільників наших університетів з проханням – перегляньте ставлення до звітності викладачів, щоб вони змогли сконцентруватися на своїй безпосередній роботі», – зауважила Гриневич.
Вона запевнила, що для подальшої дебюрократизації Міносвіти продовжить роботу зі скорочення кількості обов’язкових документів, зокрема, у новій редакції ліцензійних умов.
Водночас, відомство має намір вимагати від університетів сформувати мінімальні та раціональні вимоги до внутрішніх документів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий