среда, 31 января 2018 г.

Пізнай себе:

Семирічний цикл з  ЖИТТЯ ЛЮДИНИ

Семилетние циклы жизни человека
Людське життя циклічна і пов'язана вона з цифрою сім. Кожен семирічний цикл закінчується певним кризою, переломним моментом, ситуацією, яка обов'язково потребуватиме певних витрат: фізичних, інтелектуальних, емоційний і інших. Цей переломний момент є провідником до наступного циклу. За все життя людина проходить певну кількість семирічних циклів, які відрізняються за своїми характеристиками.

0-7 років
Пізнання світу в загальному, на базовому рівні, зв'язок з матір'ю. Фінал циклу доводиться на досить болючий відрив від материнської захисту, занурення в цікавий, але холодний зовнішній світ.

7-14 років
Усвідомлення власної особистості, більш вузьконаправлене пізнання світу.14-21 рік
Бунтарство, усвідомлення власної переваги. Потреба в зміні світу, оточуючих і руйнуванні звичного.

21-28 років
Стабілізація, повернення в суспільство, усвідомлення його цінності. З'являється бажання бути краще, ніж попередні покоління. Прагнення створити сім'ю, знайти підходящу роботу.

28-35 років
Робота над власним сімейним вогнищем. При вдалому проходженні попередніх семирічних циклів, робота над власною сім'єю буде складатися простіше, це стосується і кар'єри. Якщо попередні семирічні цикли пройдені не так успішно, то в кінці цього циклу можуть чекати розлучення, вихід на пенсію, депресії.

35-42 року
Здається, що все починається з нуля, але просто відбувається переосмислення досвіду. Переосмислення ставлення до родини, до людей, до життя в цілому. Ставлення до суспільства так само змінюється, наприклад, робота оцінюється не з точки зору її цікавинки, а з точки зору енерговитрат, і кількості часу, яке залишає для життя. З'являється бажання спробувати зробити заново і краще, накопичений раніше досвід допоможе цьому.

42-49 років
Відчуття повноти життя в родині, суспільстві. Через проведену роботу над помилками, людина завойовує сфери життя, які раніше були недоступні. Але часто цей цикл закінчується приходом до екзистенційних питань, типу: в чому сенс мого існування?

49-56 років
Революція духовна. Потреба в пошуку духовних орієнтирів, відповідей на питання.

Далі все триває по спіралі. Кожні сім років людина піднімається на один виток і знову стосується все тих же одвічних питань, отримуючи все більше відповідей на них.

Щороку в семирічному циклі проходить під знаком певного небесного тіла, яке має своє неповторне вплив на життя людини. Календарний рік, в даній ситуації поняття відносне, у кожної конкретної людини рік може бути трохи довше або трохи коротше, але ви все одно маєте можливо відслідковувати, в якому циклі ви перебуваєте зараз. І сталося наприкінці семи років цикл починається спочатку.

Розберемо кожен рік в семирічному циклі:

Перший рік з циклу проходить під впливом Марса
Марс приносить фізичну витривалість, силу для фізичного розвитку. Так само Марс підкріплює здоров'я, дає шанс вилікувати недуги. Але всіляко сприяючи фізичній, Марс може притупляти інтелектуальне. Так само в цей рік може підвищуватися агресивність, бійцівські якості, що призведе до необдуманих вчинків, призведе до неможливості йти на компроміси.

Другий рік з семирічного циклу проходить під впливом Сатурна
Людина як би остигає, ставати менш агресивним. Приходить час для накопичення досвіду, але це не проходить безболісно, ​​так як досвід ми все-таки частіше отримуємо зі своїх помилок. Ці помилки не так страшні, і не призводять до надзвичайного стану справ, так як Сатурн не тільки дає можливість отримати досвід, але дає сили для аналізу і осмислення.

Третій рік з циклу проходить під впливом Меркурія
В цей рік чільне місце займає інтелект. Маючи досвід минулих років, людина з успіхом вчитися користуватися ним. Навчання проходить плідно і активно, даючи можливість розвинутися не тільки інтелектуально, а й підвищити підприємливість, комунікативні навички. Але, на жаль, трапляється, що комунікація з людьми носить меркантильний характер, тим самим призводить до збитку дружніх і сімейних відносин.

Четвертий рік циклу проходить під впливом Сонця
Це час для переосмислення, формування індивідуальності, яка залишиться з людиною до кінця цього семирічки. Відбувається зміна в ставленні до справ, людям, приходить розуміння, в чому були допущені помилки в минулому. Людина починає усвідомлювати, що для нього дійсно цінно, які люди важливі в його оточенні. Відбуваються спроби усвідомити своє місце в світі.

П'ятий рік циклу проходить під впливом Юпітера
Це період коли людина росте психологічно, навіть скоріше не зростає, а дорослішає. Потреба в фізичної активності знижується, але розумова залишається на висоті. З небезпек року під знаком Юпітера варто відзначити той факт, що людина підвладна помилок філософського характеру, здатний до несподіваних, але часом помилкових висновків.

Шостий рік проходить під впливом Місяця
Відчуваючи якусь тяжкість інтелектуального досвіду минулих років, людина прагне піти в область чуттєвого сприйняття світу. Людина відповідає на питання не тільки, і не стільки за допомогою інтелекту, а все частіше за допомогою інтуїції, відчуває зародження раніше невідомого екстрасенсорного початку.

Сьомий рік проходить під впливом Венери
Підвищення емоційного фону веде до посилення творчого потенціалу. Це сприятливий час для реалізації себе у світі мистецтва, а так само для пошуку другої половини. Але підвищення емоційності може так само привести до розчарування в собі, у відносинах.

Комментариев нет:

Отправить комментарий