среда, 17 января 2018 г.

Марк Цукерберг написав проникливий лист для своєї новонародженої дочки
Багато батьків з нами погодяться: народження дітей змушує задуматися про спокій і безпеку цього світу. Свою дитину хочеться оточити тільки найкращим. Марк і присів - не виняток.

На своїй сторінці Марк опублікував відкритий лист, адресований дочки. Він обіцяє докласти всіх зусиль, що зробити світ кращим. Ресурси для цього є: Марк планує поступово продати 99% акцій Фейсбук, а отримані кошти передати в недавно створений благодійний фонд.
Ми захоплюємося рішенням Цукерберга і публікуємо найбільш важливі уривки з листа.

"Дорога Макс,

У нас з мамою не вистачає слів, щоб висловити те почуття надії, яке ти вселяє в нас з тих пір, як ти з'явилася на світ. Тебе багато чекає в житті, і ми сподіваємося, ти будеш рости щасливою і здоровою, щоб повною мірою насолодитися нею. Як і всі батьки, ми хочемо, щоб ти жила в кращому світі.


Заголовки газет постійно кричать про те, що все погано. Це не так. Світ стає краще. Здоров'я людей поліпшується. Бідних стає менше. Люди об'єднуються. Технологічний прогрес не стоїть на місці.

Ми постараємося теж бути частиною всього цього не тільки тому, що любимо тебе, але тому що відчуваємо відповідальність за наступні покоління.

Перед нашим суспільством стоїть завдання зробити так, щоб не тільки ми, а й майбутні покоління жили кращим життям.

В даний момент нам всім потрібно об'єднати ресурси і спрямувати їх на вирішення проблем, з якими зіткнеться твоє покоління.
Йдеться перш за все про захворювання. Сьогодні більшість людей помирає від цих 5 хвороб - хвороб серця, раку, інсульту, нейродегенеративних і інфекційних захворювань. У наших силах зробити так, щоб все менше людей було піддано цим захворюванням. Ми з мамою хочемо стати частиною команди, яка бореться з цими недугами. Ми впевнені, що незабаром їх можна буде перемогти. Найголовніше - усвідомлення того, що наші діти зможуть рости в суспільстві, вільному від цих недуг.

Чи може наше покоління перемогти злидні? Чи може наше покоління вилікувати хвороби, щоб наші діти жили довго і щасливо? Чи можемо зробити так, щоб людьми правило добро і розуміння? Чи можемо домогтися миру між різними народами?

Так, наше покоління може всього цього добитися. Нам лише потрібно сильно захотіти цього й докласти всіх необхідних зусиль.

Щоб домогтися фінансових успіхів, ми повинні задуматися про довгострокові інвестиції на 25, 50 або навіть 100 років. Важливі завдання вимагають чимало часу для їх вирішення. Ми повинні спілкуватися з людьми, зайнятих в тій чи іншій сфері. Якщо ми будемо знати про їхні бажання і прагнення, то ми зможемо дати їм те, що необхідно, а вони в свою чергу будуть працювати на совість.

Якщо говорити про освіту, то у нас з мамою не було особливого вибору. Всі ставали інженерами, лікарями, письменниками або громадськими діячами. Я хочу, щоб у вас був вибір, щоб ваше покоління могло вибрати собі справу до душі. Я хочу, щоб вас навчали не тільки стандартних тем. Наш світ набагато ширше цього.

Але все це втрачає актуальність, якщо діти погано себе почувають і не здорові. Здоров'я починається з люблячої сім'ї, гарного харчування і безпечної стабільної обстановки навколо. Дослідження показують, що діти, які пережили психологічну травму, є значно меншими розумовими і фізичними здібностями. Твоя мама - вчитель, і вона повністю з цим згодна.

Сьогодні ми з твоєю мамою твердо вирішили присвятити себе вирішенню цих завдань. Я продовжу керувати Фейсбук, але ці питання не чекають зволікань. Почавши зараз, ми сподіваємося побачити результати наших зусиль, коли ти трохи підростеш.

Також як ти запустила нове покоління Цукерберг, ми запускаємо благодійний фонд Chan Zuckerberg Initiative. Ми хочемо стати частиною тих людей, які працюють на благо суспільства і роблять все можливе, щоб наші діти в росли в благополучному світі. Ми сфокусуємось головним чином на розвиток індивідуального навчання, лікування захворювань, об'єднанні народів і створення сильних спільнот.

Ми продамо 99% наших акцій Facebook на протязі життя - а це близько $ 45 мільярдів - і передамо гроші в наш благодійний фонд. Так, ми знаємо, що це не так багато. Деякі люди жертвують набагато більше коштів, але ми намагаємося з усіх сил.

Макс, ми дуже сильно тебе любимо. Наша основна відповідальність - зробити так, щоб ти і твої ровесники жили в кращому світі. Ми бажаємо тобі життя, в якій буде стільки ж любові, надії і радості, скільки ти даєш нам. Нам не терпиться побачити, який ти станеш і що принесеш в цей світ.

З любов'ю,
Твої мама і тато "

Комментариев нет:

Отправить комментарий