пятница, 1 декабря 2017 г.

Ці шестеро людей є одними з найбагатших у світі. Виховання дітей у них проходить зовсім інакше, ніж всі могли подумати

Так і потрібно виховувати дітей!

Здавалося б, у цих людей діти взагалі не повинні випускати техніку з рук, проте справи в їх сім'ях йдуть зовсім інакше, ніж Дусман багато.
Ці люди знають все про IT-індустрії і можуть дозволити собі покупку будь-якої техніки. Але їхні діти регулярно скаржаться на те, що не можуть користуватися гаджетами нарівні з однолітками.

У Білла троє дітей. І всім їм було заборонено користуватися смартфонами і планшетами до досягнення 14-річного віку. За словами Гейтса, діти скаржилися на те, що не можуть обзавестися бажаною електронікою раніше, нарівні з однолітками. Але батьки були непохитні.

Після того, як діти Гейтсів все-таки обзавелися гаджетами, в сім'ї з'явилися правила, що стосуються використання такої техніки:

* Нею можна користуватися тільки для уроків і спілкування з друзями;
* Нею заборонено користуватися під час трапези і замість відбою;
* Батьки мають право обмежити час використання гаджета.

До речі, в сім'ї Гейтсів діти не просять про покупку модною «яблучної» техніки і з радістю використовують телефони та планшети на Windows.




Діти Кріса підкоряються жорстким правилам, що дозволяє мінімізувати використання ними смартфонів і планшетів. За словами розробника, діти скаржаться, що ніхто з них одноліткам не змушений терпіти такі жорсткі обмеження.

Але сам Андерсон каже, що просто намагається не допустити залежності дітей від подібної електроніки і тих змін, які вона може принести в їхнє життя. До того ж, на думку турботливого батька, в мережі нащадків чекає необмежену кількість небажаних повідомлень еротики і знущання з боку анонімів.

Дік вирішив не обмежувати час використання гаджетів дітьми. Зате наклав на це географічні рамки.

Дітям в родині Костоло можна користуватися такою електронікою тільки в вітальні. Це означає, що вони не можуть взяти з собою планшет в ліжко або «зависнути» в мережі під час обіду.


Алекс теж досить строгий батько у всьому, що стосується поводження з гаджетами. Її молодшому синові заборонено користуватися такою технікою в будні дні. Старші діти можуть використовувати модну електроніку не більше 30 хвилин в день.


У Евана і його дружини Сари двоє синів. Але ні у одного з хлопчиків до сих пір немає iPad.

Замість цього в будинку Вільямса перебувають сотні книг. За словами розробника, цієї літератури досить і для того, щоб знайти потрібну інформацію, і для того, щоб розважитися у вільний час.


Здається, що всі члени сім'ї Стіва Джобса повинні бути «упаковані» самими високотехнологічними і модними гаджетами і ні на мить не випускати ультратонку і Суперрозумні техніку з рук. Але це не так.

За життя Джобс сам зізнався, що не дає своїм дітям користуватися iPad. Він намагався привчити їх до живого спілкування, тому вечора сім'я намагалася проводити за спільними трапезами і довгими розмовами.

Які висновки можна зробити?
Слідувати чи не наслідувати приклад цих людей, кожен вирішує для себе. Правильність їх вибору можна буде оцінити тільки тоді, коли їхні діти виростуть і почнуть по-своєму проявляти себе в цьому світі.

Однак ніхто не сперечатиметься з тим, що перераховані підприємці і розробники знають про цифровому світі куди більше нашого. Тому, можливо, прораховують ходи наперед.


Комментариев нет:

Отправить комментарий