ІНТЕРВ'Ю
Натомість він зазначив, що вчителі роблять все можливе, аби показати дітям, що успіху можна досягти будь-коли, будь-де та за будь-яких обставин.
Ми знаємо про те, що сучасна школа й класно-урочна система є занадто обмеженими, тому я, як вчитель, а насамперед як людина говорю дітям: «Школа – це лише один вимір успіху, школа – це лише один спосіб його досягнути. Але життя є багатогранне і вам доведеться пізнати його таким. Звісно це не просто, звісно це треба пробувати через власні помилки, але сприймати ці помилки не як поразки, а як досвід», – зазначив учитель.
Також він запропонував три поради для усіх, хто зацікавлений у якісній, європейській, сучасній освіті:
Бути відкритими.
Діти як ніхто інший відчувають щирість чи фальш в дорослих. Тому, якщо ти відкритий, визнаєш свої помилки, готовий до спілкування й не лише говориш про цінності у житті, а й власним прикладом показуєш, як їх реалізувати, то твоя дитина чи дитина яку ти навчаєш буде успішною.
Не зациклюватися лише на знаннях.
Знання – це обмеження, бо ми говоримо про компетентнісний вимір освіти. Ми говоримо про те, що знання повинні отримуватися через практику. Тому, якщо ти, як учитель, прагнеш показати дітям багатоманітність знань, можливості себе реалізувати, то це дасть віру дитині у те, що вона найкраща й унікальна.
Працювати у команді.
Один із критеріїв успіху – команда однодумців. Команда, яка дозволяє побачити перспективи, яка цінує кожного, яка бачить твої сильні сторони та в якій всі допомагають один одному.
Комментариев нет:
Отправить комментарий