понедельник, 12 апреля 2021 г.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ



 Модель 4-К в освіті: від теорії до практики

Ми, як вчителі, працюємо з майбутнім поколінням та, вкладаючи в них ті чи інші знання, розвиваючи їхні вміння, маємо розуміти, як зміниться наша планета через кілька років, до чого саме ми готуємо наших дітей, які засади вкладати в учнів, адже зрозуміло, що для того, щоб бути конкурентним, важливо розвивати саме ті навички, які будуть затребуваними у майбутньому.

Ми щодня бачимо дуже багато різноманітних нововведень, проте не завжди розуміємо, як саме це можна впровадити в освіту, щоб учням та вчителям було зручно та комфортно. Ігромайстриня Вікторія Харитонова допоможе нам розібратись у цьому через модель 4К (Креативність, Критичне мислення, Колаборація та Комунікація).

Чому саме модель 4К?

  • У 2016 році президент Всесвітнього економічного форуму в Давосі Клаус Шваб оголосив, що почалася Четверта технологічна революція. Це означає, що скоро все за нас будуть робити роботи.

  • Такі професії, як бухгалтер, секретар, бібліотекар, турагент стануть долею машин, а  однотипна інтелектуальна робота буде вважатись механічною, не для людини.

  • Tesla Motors оголосила про створення повністю автоматизованого акумуляторного заводу. Google купила Dropcam, Nexst і Skybox. Діловий світ вже почав готувати студентів різних коледжів і університетів для своїх цілей.

Дуже часто зараз діти мислять критично та кажуть, наприклад: “Я не зовсім розумію, для чого мені вивчати математику”. Вікторія Харитонова радить обов’язково звертати увагу дітей на такі речі як розвиток технологій та час від часу продивлюватись ті нові тенденції, які виникають, аналізуючи їх разом з дітьми, аби розуміти, до чого їм треба готуватись в майбутньому.


https://vseosvita.ua/news/model-4-k-v-osviti-vid-teorii-do-praktyky-38996.html?fbclid=IwAR0OSAnUOBmu96G-NJuFMin7FfBvq__dPjpXAABVZSijbZCHR8YmWtfuq70

Комментариев нет:

Отправить комментарий