понедельник, 5 апреля 2021 г.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ 

Ідеї використання стікерів для навчання

Стікери – це яскраві різнокольорові  паперові наліпки, на яких можна робити невеликі замітки та приклеювати до різних гладких поверхонь. Це надзвичайно зручний та цікавий інструмент для навчання. Його можна використовувати для опанування як гуманітарних, так і технічних дисциплін.

Пропонуємо кілька ідей, як використовувати стікери на уроках з найбільшою ефективністю.

Вивчення іноземних слів та виразів

Використовуйте стікери для того, щоб якнайшвидше запам'ятати слово чи словосполучення іноземною мовою! Метод найбільш ефективний для візуалів, адже наочність сприяє швидкому формуванню у мозку відповідних нейронних зв'язків.

Створення нотатків у книгах

Навчіть школярів усвідомленому читанню навчальної, наукової чи художньої літератури. Запропонуйте їм під час читання занотовувати цікаві думки автора чи власні роздуми стосовно прочитаного на яскравих стікерах та приклеювати їх на відповідні сторінки книги. Потім буде простіше згадати ключовий зміст оповідання чи сенс навчальної теорії.

Проведення мозкового штурму

Це один із методів критичного мислення, на меті якого колективний пошук розв'язання будь-якої проблеми шляхом спільної генерації ідей. Головна умова – спочатку створюється спільний «банк ідей», а лише потім аналізується та оцінюється дотепність кожної з них. Із використанням стікерів зручно фіксувати, а потім сортувати ідеї.

Оформлення особистої мапи бажань

Запитайте школярів, про що вони мріють та до чого чого прагнуть? Поясніть, що будь-які цілі, особливо глобальні, з часом розмиваються, якщо вони не візуалізовані. Запропонуйте кожному створити свою мапу бажань, на якій стікерами занотувати свої мрії та прагнення.


https://vseosvita.ua/news/idei-vykorystannia-stikeriv-dlia-navchannia-38989.html?fbclid=IwAR3PAG8L03HuLLcjgdFAac7KcI1x4A0mTNaZKh_lwMPypFkpNERAOmrRdxE

Комментариев нет:

Отправить комментарий