понедельник, 5 апреля 2021 г.

ПІЗНАЙ СЕБЕ Те, як людина стискає кулак, розповість багато цікавого про його характер, здібності і особливості спілкування з оточуючими. Всього існує три способи стиснути долоню в кулак. Перевірте себе - пройдіть тест.

Миттєві психологічні тести користуються популярністю. Вони допомагають нам розібратися у власному характері і дізнатися про себе щось нове. Сьогоднішній тест заснований на тому, як людина стискає руку в кулак. Насправді це можна зробити трьома способами. Ваш спосіб скаже про те, як ви спілкуєтеся з людьми і якими талантами володієте.
1. Чотири пальці зафіксовані на великому.
Ви стискаєте кулак, і при цьому чотири пальці вашої руки поміщаються на великому? Це свідчить про те, що ви - творча особистість. Вам притаманні такі риси характеру як врівноваженість, доброта, розсудливість.
Ви делікатні і вмієте в певних ситуаціях промовчати, щоб не нанести образу співрозмовника. Оточення з задоволенням спілкуються з вами. Однак, ви переконані, що друзів не може бути багато. Як то кажуть, краще менше, та краще. Одного-двох вірних друзів вам цілком достатньо.
В любовній сфері ви не любите надмірних емоцій і ускладнень. Вам більше до смаку рівні і гладкі відносини, які дають можливість розслабитися і відчути себе комфортно.
Вам рекомендується розвивати власний творчий потенціал. Ви надзвичайно талановита людина. Тому здатні реалізувати все задумане. Просто вірте в свої сили.
2. Великий палець розташований на чотирьох інших.
Якщо ви таким чином стискаєте долоню в кулак, це говорить про те, що навколишні вам довіряють. Крім того, ви - досить харизматична людина, і це приваблює людей. Серед ваших достоїнств гострий розум, великодушність і гнучкість. Ви прекрасно орієнтуєтеся в найрізноманітніших ситуаціях. Ваше «Ахіллесова п'ята» - страхи. Вони заважають вам працювати в повну силу. Саме тому ви не любите ризикувати. Може бути, дарма? У вас високі цілі і грандіозні плани. І якщо постійно побоюватися зробити щось нове, можна застрягти на одному місці.
В любовній сфері ви можете справляти враження холодного і байдужого людини. Але це не зовсім так. Ви досить ранимі і не хочете, щоб відносини принесли вам розчарування і біль. Це просто спосіб захисту. У вас за плечима багатий (можливо, сумний) досвід, і ви насилу відпускаєте минуле. Але прийде час, коли ви усвідомлюєте, що треба розлучитися з усіма страхами і впустити в своє життя нові відносини

3. Великий палець спочиває на вказівному.

Вашими козирями є розвинена інтуїція і уява. Ви рідко буваєте на самоті: навколишні тягнуться до вас. Ще б! У вас прекрасне почуття гумору. Ви добра людина, і люди, на жаль, користуються цим. Але з досвідом ви станете краще розбиратися в тому, хто вас оточує. Адже серед них є ті, хто переслідує тільки власну вигоду, не думаючи про вас.
Ви - людина мрійливий і не прагнете зв'язати себе міцними романтичними стосунками. А, може, просто ще не зустріли свою половинку.


Комментариев нет:

Отправить комментарий