понедельник, 2 марта 2020 г.

НА ЗАМІТКУ

Опубліковано рейтинг найкращих українських шкіл

Перше місце посів столичний заклад освіти.
Вихідними даними для розрахунку рейтингу слугували результати ЗНО 2019 року. Під час розрахунку враховувались дані тільки тих учнів, які УЦОЯО позначив, як випускників закладів загальної середньої освіти 2018 року. А також школярі, які отримали оцінки, що дорівнюють 0 або від 100 до 200 балів, як це передбачено правилами підрахунку балів ЗНО.
Оцінку 0 – комісія експертів зараховувала тим випускникам, які не подолали пороговий бал тестування (кожний предмет має свій пороговий бал). Ті учні, яким це вдалося і які отримали тестові бали, проходять процедуру переводу реальних оцінок у рейтингові. Для цього всі результаті заносять до рейтингової шкали від 100 до 200 балів, і учень з найвищим тестовим балом отримує відмітку 200, а з низьким – 100, інші оцінки розподіляються по шкалі.
Важливо! Фокус не враховував школи, в яких ЗНО складали менш як 20 учнів. Рейтинг дорівнює середньому арифметичному всіх балів, отриманих за ЗНО учнями конкретної школи. У розрахунках Фокуса враховані дані з 125 651 учня і 3 248 закладів освіти.
Отже, перше місце посів київський ліцей «Інтелект» із середнім балом 184,64. На другому місці – Гімназія №178. І закриває трійку найкращих шкіл – Технічний ліцей НТУУ «КПІ» у Києві. Останнє 100-те місце займає Фінансово-економічний ліцей у Дніпрі із середнім балом 169,02.
Карта областей, в яких зазначена кількість шкіл, що увійшли до рейтингу
Нагадуємо, згідно з нещодавніми результатами міжнародної програми PISA, середньостатистичний український школяр має не достатній рівень знань з математики. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий