вторник, 10 марта 2020 г.

ЦІКАВИЙ ДОСВІД

8 мільйонів переглядів на YouTube: вчитель з Одеси безкоштовно викладає фізику в інтернеті

Одеський вчитель фізики Рішельєвського ліцею Павло Андрійович, за допомогою YouTube-каналу викладає в Одесі, Туркменістані, Узбекистані, Росії, Білорусі, Литві та навіть у США.
Вчитель з Одеси Павло Андрійович – яскравий приклад того, як можна любити свій предмет і намагатися прищепити свою любов учням. Диво-вчителю 64 роки. Чотири роки тому він створив власний YouTube-канал, куди завантажує уроки для дітей 7-11 класу. Монетизувати власний канал не планує, тож грошей за свою працю не бере принципово.  Бо переконаний – навчання, так само, як і лікування, має бути безкоштовним. 
А все почалося з карантинів, зізнаєтсья вчитель. Було таке, що за один навчальний рік дітей на карантин відправили двічі, тож школярі приблизно місяць не ходили до школи. Фізика такий предмет, який не можна пропускати, бо наздогнати буде дуже складно. Другим поштовхом до створення каналу стала хвороба учня, який попросив подивитися урок по Skype, говорить вчитель.
Саме тоді викладачу прийшла ідея записувати складні уроки на відео, на той випадок, аби учні не пропускали уроки, коли захворіють.

Згодом, Рішельєвський ліцей, де працює вчитель, придбав все необхідне для запису відео і монтажу. Всі 45 хвилин уроку Павло не випускає з рук ноутбук. Саме з того моменту, він почав викладати фізику у прямій трансляції. 
На цей час YouTube-канал Павла Андрійовича став надзвичайно популярним, разом з ним навчаються вже 425 тисяч підписників.


Щастя – це коли тебе розуміють. В коментарях під відео часто читаю, що учні дякують за доступно викладену інформацію, тому мені дуже приємно, що можу бути для них корисним, – підкреслює Павло Андрійович.

Комментариев нет:

Отправить комментарий