понедельник, 16 марта 2020 г.

ПІЗНАЙ СЕБЕ

Тест "Вибери стежку та пізнай себе"
 1. Зробіть вибір

 2.  Відповіді :

1- Ви задумлива та м'яка людина, цінитель людської краси, намагаєтеся, щоб все кругом було комфортно. Для Вас важлива гармонія душі. Полюбляєте філософствувати. Ви оптиміст. Цінитель маленьких радощів. Вине дуже багато любите розмовляти.


 2 - Ви справжній любитель мандрувати,любите знаходити зовсім нові відчуття . Ви сильна людина. Для Вас життя - це битва. Люди від Вас заряджаються Вашою мужністю та енергією. Правильно робите! Рухайтеся тільки вперед! 


3- Склядується враження, що Ви завжди кудись поспішаєте. Часто хочете найти відповіді на питання, про які ніхто не задумувався. Ви гарно орієнтуєтеся в зовсім незнайомій обстановці. Це дорога по якій ніхто не ходить,значить Ви інтроверт Не всі можуть про це здогадатися за вашою широкою посмішкою завжди


4- Ви не тільки примхлива, а й дуже життєрадісна людина. Маєте гарне почуття гумора, любите все яскраве та унікальне. Ви дуже талановита людина, Вами всі захоплюються! Дорога, яку Ви обрали направленна вгору, це значить, що Ви- оптиміст. Не любите вирішувати якихось дрібних труднощів, вони для Вас не цікаві. Незнайомі люди думають, що Ви занадто серьйзна людина, але це тільки тому, що вони Вас не знають.

5- Якщо Ви обрали цей варіант, то Ви дуже щира ,хороша, скромна людина. Вмієте забувати про все погане. Также Ви відноситеся серйозно і до роботи,поки колеги не задоволені ситуацією, Ви з посмішкою все виконаєте завжди. Ви спокійна людина, люди Вам довіряють.


6- Не дивлячись,що Ви завжди знаходитеся в галасливих компаніях, Ви полюбляєте побути на одинці. Ви тихий, ранимий, чуттєвий. Якщо Ви подорожуєте, то любите це робити без компанії. У Вас прекрасний внутрішній світ. Дайте іншим це побачити!   Ви не звикли бути в центрі уваги. Не обмежуйтеся тільки поглинанням світла, радуйтеся життю! 

Комментариев нет:

Отправить комментарий