понедельник, 18 мая 2020 г.

ОСВІТА U.A.

МОН розробило методичні рекомендації закладам фахової передвищої та вищої освіти щодо проведення семестрового оцінювання студентів
Лист МОН від 13.05.2020 № 1/9-246 Щодо порядку забезпечення документами у 2020 році документами про БЗСО та ПЗСО
МОН розробило методичні рекомендації закладам фахової передвищої та вищої освіти щодо проведення семестрового оцінювання студентів, а також захистів дипломних робіт і складання атестаційних іспитів.
Так, дистанційна комунікація учасників освітнього процесу може здійснюватися через засоби комунікації, вбудовані до системи управління навчанням (LMS), електронну пошту, месенджери (Viber, Telegram та інші), відеоконференції (MS Teams, ZOOM, Google Meet, Skype та інші), форуми, чати тощо.
МОН рекомендує закладам використовувати єдиний інструмент комунікацій під час проведення оцінювання та атестації студентів та закріпити його у власних нормативних документах.
У листі Міністерство звертає увагу закладів на важливість забезпечення належного контролю, зокрема використання авторизованого доступу до комунікаційних інструментів, фіксацію часу початку та завершення виконання студентом завдання, використання алгоритмів випадкового вибору завдань.
Також, МОН надало алгоритми проведення поточного та семестрового контролю, а також атестації та її документального супроводу.
Методичні рекомендації водночас є переліком пропозицій, що не обмежують заклади освіти в межах їхньої академічної автономії у пошуку та реалізації інших слушних рішень із організації дистанційного навчання.

Лист МОН від 13.05.2020 № 1/9-246 Щодо порядку забезпечення документами у 2020 році документами про БЗСО та ПЗСО
Комментариев нет:

Отправить комментарий