понедельник, 25 мая 2020 г.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

СТОРІТЕЛІНГ ЯК ОДИН ІЗ ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДІВ ВИКЛАДАННЯ. КІЛЬКАНАДЦЯТЬ ІДЕЙ, ЯКІ НЕ ЗАЛИШАТЬ БАЙДУЖИМИ УЧНІВ ТА КОЛЕГ.
ВЕБІНАР 22 травня 2020 19-00 Київ

"Ейнштейна розпитували: Що робити, щоб діти були розумні? Читайте їм казки.
А що робити, щоб діти були дуже розумні? Читайте їм більше казок." М.Дочинець

Кому з нас не подобаються захоплюючі історії? Цікава історія дозволяє подати найскладнішу інформацію легко, громіздку компактно. Запрошуємо на новий вебінар про історію створення та види сторітелінгу, кільканадцять цікавих ідей створення та використання сторітелінгу на уроках словесності.

         Наталія Немировська -ведуча 
вчитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсина Вінницької обл.
вчитель вищої категорії, увійшла в ТОП-50 учителів національної премії Global Teacher Prize Ukraine (2018), адміністратор популярної ФБ-групи"Мовознавчі забавки...", у якій понад 13000 учасників. 
Автор і ведуча 7 успішних вебінарів.


Про що вебінар?

Ви дізнаєтесь, як створювати неперевершені презентації, анімації, комікси. Зможете відчути позитивну атмосферу у творчій лабораторії учителя, який готує цілий арсенал практичних відеопояснень про використання онлайн інструментів для «народження» цікавих історій, які не залишать байдужими нікого. Учні обожнюють, коли ми, вчителі, разом із традиційними методами та виховання використовуємо на уроках ІКТ та сторітелінг. 

Ці ідеї адресовані усім, хто намагається впустити у своє життя та роботу трохи креативності. Запевняю, буде цікаво та інформативно. Швидко реєструйтесь! Беріть ручку, записник, смачну каву та печиво і гайда до нас на вебінар!Комментариев нет:

Отправить комментарий